• Ново
Традиционална област за килим Ориентална морнарица, тркач на затворен простор за чистење лесен за чистење

Традиционална област за килим Ориентална морнарица, тркач на затворен простор за чистење лесен за чистење

Оценка на клиентот:
DEN 2.00

Износ
Залиха

Безвременскиот традиционален стил му дава на оваа област килим стариот свет. Воспоставениот мотив на панелот и спротивставената граница ќе донесат рафинирање во секоја просторија. Машина за напојување направена од полипропилен предиво на јута поддржувајќи се за значително чувство. Луксузен поглед на цената на вредноста што работи со кој било буџет. Вакуум на поставување на висок куп; Место чисто со вода кога е потребно. Не бели. Традиционална килим од 2x8 област (2'3 '' x 7'3 '') Ориентална морнарица, задебеница на затворен ранер лесен за чистење. Добро одговара за ходникот, влезот, кал. Вакуум на поставување на ниски куп за да ги отстраните остатоците, водејќи сметка за да се избегнат расправиите на рабовите. Место чисто со вода, не бели. Ротирајте периодично за да го продолжите животот на вашата инвестиција. Машина направена во Турција. Направено со издржлив и избледен полипропилен. 100% поткрепа на јута што е природно изработен издржлив материјал. Прекрасен традиционален стил со примарна морнарица сенка и акценти на затегнување. Отпорна на дамки, лесна грижа и совршена за какво било опкружување во затворен простор. Дете трајно и лесно се чисти со минимално пролевање. Вакуум на поставување на ниски куп за да ги отстраните остатоците, водејќи сметка за да се избегнат расправиите на рабовите. Место чисто со вода, не бели. Ротирајте периодично за да го продолжите животот на вашата инвестиција.

Карактеристики

Производи во категоријата

Дебеломер Покрива Врежан Преден И Заден Стил 1 Крајслер Крило Црна завршница сребрена ch Одговара изберете: 2005-КРАЈСЛЕР ВКРСТЕН

DEN 4192.00

Комплет Од 4 Mgp Дебеломер Опфаќа 32010 Scw1 Bk, Врежан Преден И Заден : Стил 1 / Крајслер Крило, Црна Завршна Обло�

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.