• Ново
Палта и Кларк Цела намена Celladon Polyester Thread, дворови

Палта и Кларк Цела намена Celladon Polyester Thread, дворови

Оценка на клиентот:
DEN 2.67

Износ
Залиха

COATS & CLARK All намени Celadon 300 Natch Thread е со средна тежина и може да се користи за шиење на повеќето ткаенини. Тоа е јадрото вртено 100% полиестер за сите цели за силни, издржливи шевови кога шиење машина или рака. COATS & CLARK All намени Celadon Polyester Thread, 300 јарди.

Карактеристики

Производи во категоријата

Делара ДОБИВА Сертифициран Органски Памук Кралица Опремени Лист, 400ТЦ, Долг Главен Памук, Ултра Мек, Свилен, Влага-Фитинг,

DEN 3.00

Надградете го вашиот кревет во луксузен статус Направено со сертифициран 100% Органски Памук оваа постел

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.