• Ново
Империјален КТ ТДВ круша Дијамант Дијамант Двоен Хало прстен за ангажман во 10к жолто злато

Империјален КТ ТДВ круша Дијамант Дијамант Двоен Хало прстен за ангажман во 10к жолто злато

Оценка на клиентот:
DEN 0.67

Износ
Залиха

Држете се во гордост, овој исклучителен прстен за ангажман на дијаманти, кога ќе ја побарате нејзината рака. Изработено во 10к жолто злато, прстенот има дијамант од круша од 3/8 КТ, поставен од центарот. Двојна рамка со облик на круша од тркалезни дијаманти го опкружува центарот на камен, додека акцентот на тркалезни дијаманти го украсува прстенот. Сјајни со дијаманти во вкупна вредност од 3/4 КТ, овој ангажман прстен е завршен со светла полирана сјај. Класичен и елегантен, овој прстен за ангажман на дијаманти е дизајниран да трае цел живот. Овој прстен за ангажман се испорачува во прекрасна кутија за подароци. Природен дијамант. Јасност : I2. Боја : H-I. Поставување : ПРОНГ, ПАВЕ.

Карактеристики

Производи во категоријата

Scyoekwg Женски Облечени Врвови Клиренс Летни Врвови Обични Врвови Со Туника Со Кратки Ракави Лабаво Вклопување Со Еднобојна

DEN 255.84

Женски Моден Градиент Цврста Блуза Со Краток Ракав Со Краток Ракав Лабави Џебови За Маици Карактеристи�

Лишехин Женски Кошули Со Долги Ракави Широки Врвови Со Кружен Врат Обични Маици За Печатење Блуза Со Долги Ракави Во Клиренс

DEN 316.64

= = = Опис === 1 Карактеристики : маици со долги ракави за жени,, Ракави со Возбуда ,v вратот / вратот на екипаж�

Wobythan Домаќинство Ѕид Монтирани Тенџере Решетката-Монтирани Виси Решетката За Кујна Складирање И Организација Со Куки, Црна

DEN 3.33

Опис : Ова парче хардвер ќе ослободи неверојатен простор во вашата кујна Тоа помага уредно да ги чувате

Замена ЗА Вител GD25DIXHT Фрижидер Филтер За Вода-Компатибилен Со Вир 4396508, Фрижидер Филтер За Вода Кертриџ-Денали Чист Бренд

DEN 447.52

4Замена За Пакување ЗА Вир GD25 DIXHT00 Филтер За Вода Во Фрижидер Компатибилен Со Вир 4396508, 4396510 Кертриџ За Фи�

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.