• Ново
Сет за постелнини - четкани микрофибер постелнини - чаршафи за постелнина и перници - длабоки џебови - лесно вклопување - листови за дишење и ладење, кралица, мудрец з

Сет за постелнини - четкани микрофибер постелнини - чаршафи за постелнина и перници - длабоки џебови - лесно вклопување - листови

Оценка на клиентот:
DEN 447.84

Износ
Залиха

Уживајте во искуство со вистински луксуз и ладен удобен ноќен сон со исклучително тенок сет за дишење, кој има свиленкаста мека чувство и бујна завршница. Овој сет на листови обезбедува траен живост на боја, без оглед колку често тие се мијат и се изработени од предиво од микро влакна што ќе останат меки свилени и брчки без години со години. Мека на допир, лесна грижа Не е потребно пеглање. Elegant Comfort ® Elegant Comfort® Dimensions со големина на кралицата - рамен лист 102 "x 90", поставен лист 80 "x 60", 2 перници 20 "x 30" - одговара на душеците до 16 " - 100% задоволство од задоволството! Дебелина, мекост, мекост, мекост, мекост, мекост, мекост, мекост, мекост и топлина посилна и потрајна од памукот, со најсилното шиење за да се спречи солзи длабок џеб, целосно еластизиран вграден лист за душеци до 16 инчи дебели брчки и отпорни на ладна вода, ладна вода што се перат и брзо сушење. Здрава околина : Елегантна комфор и предиво и вентилирано ткаење го прават за разлика од памукот што може да има алергени, мувла, па дури и грешки во креветот, микрофибер ги одвраќа загадувачите и грините, спречувајќи ги да најдат дом во вашите постелнини. Затегнати, а оние со чувствителна кожа или состојби како егзема се одморат во лековита околина, наместо да бидат дополнително иритирани ноќе. Луксузот ги исполнува перформансите : Елегантен удобност обезбедува супериорни перформанси и луксузно чувство започнуваат со предива кои се дури и пофини, подолги и посилни од свила. Овие предива од микрофибер се завршени со прецизен процес на четкање и климатизација пред да бидат ткаени во премиум ткаенини, а потоа се подложени на дополнително четкање за да се постигне бујната, ултра мека завршница што ја бараат познавачите на фини постелнина.

Карактеристики

Производи во категоријата

Женски Фустани Жени Мода Секојдневен Краток Стил Цврсто Полу Здолниште Здолниште Против Отсјај Сонце Плисирано Здолниште

DEN 335.84

Пол : Женски Повод : Повик Дебелина : Стандард Пакетот Вклучува : 1 КОМПЈУТЕР Женски Фустанпард Здолништа

Лејсихоп Лејди Лежерно Пријатно Лизгање На Станови Женски Надворешни Издржливи Мокасини Со Низок Врв Отпорни На Абење Чевли

DEN 319.36

Опис : Пол : Жени, Жени, Дами, Дами : Станови, Мокасини, Удобни Чевли, Мокасини Тип На Шема : Еднобојна : Порт�

дмкпв Дете Флип Апостолки Момчиња Деца Цртан Филм Мек Ѓон Во Лето Удобни Момчиња Сандали Флип Апостолки За Момчиња Сандала Сина

DEN 1.33

Мали Флип Апостолки Момчиња Детски Цртан Филм Мек Ѓон Во Лето Удобни Момчиња Сандали Флип Апостолки За �

Женски Плус Големина Резервоар Без Ракави Врвот Цветни Чипка V Вратот Блуза Мода Асиметрични Возбуда Пеплум Туника Кошули

DEN 271.84

?●Идеални Подароци●Подарок За Изненадување За Ноќта на Вештерките, Денот на Благодарноста, Божиќ, Дено

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.