• Ново
Астро мини 3200mAh Надворешна батерија

Астро мини 3200mAh Надворешна батерија

Оценка на клиентот:
DEN 0.33

Износ
Залиха

Максимизирана компатибилност. Не сите пристаништа за полнење се создадени еднакви. Стандардните пристаништа само комуницираат ефикасно со одредени уреди, како Apple или Android, честопати ограничувајќи ја нивната стапка на надополнување. Но, со технологијата Poweri Q��, секоја порта интелигентно го идентификува вашиот уред да го зборува својот уникатен јазик за полнење. Затоа, вклучете ја која било марка или модел и уживајте во компатибилноста што не ја ограничува вашата брзина на полнење. Снимање на вашиот телефон. Кога сè што ви треба е засилување, Anker�� Astro Mini ве покри. Држи доволно сок за да ве врати назад и да трчате без да ве тежат надолу (помалку од 3oz). Додадете повеќе од целосна наплата - тоа е до 9 часа време на разговор на i Phone или повеќе од 90 часа аудио репродукција на повеќето други телефони.primo конструкција. Како и со сите производи на Anker��, секој астро мини е изграден со сигурност во умот. Поточно, ние вклучуваме премиум микрочипови, клетки на Samsung Grade A и солидна надворешна обвивка од алуминиум за да обезбедиме највисок можен квалитет за нашите клиенти. Надворешната батерија Anker Astro Mini 3200m Ah обезбедува долготрајно полнење со капацитет од 3200 m Ah. Преку лесно контролирана реакција, хемијата на батеријата на литиум јон (Li-Ion) му дава доволно енергија на паметниот телефон. 5 V DC батеријата обезбедува стабилно и постојано напојување со електрична енергија на уредот. Мала по големина и светлина во тежина, корисниците сметаат дека е исклучително едноставно да се носат наоколу.

Карактеристики

Производи во категоријата

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.