• Ново
Беверли Хилс Поло Клуб Момци Училиште униформа со кратки ракави памучни дрес Поло

Беверли Хилс Поло Клуб Момци Училиште униформа со кратки ракави памучни дрес Поло

Оценка на клиентот:
DEN 3.00

Износ
Залиха

Училишната униформа на Бојскиот клуб на Беверли Хилс Поло, кратка кошула за кратки ракави, е суштински додаток на униформа гардероба на вашето дете. Оваа класична поло маица е направена од мека, но издржлива мешавина од памук за лесно носење и грижа. Тие се без обележје за удобноста на вашето дете и се мијат машини и имаат јака од ребра, манжетна и странични отвори на цвест. Тие доаѓаат во најразлични бои, како и верзии со долги ракави. Униформите на Беверли Хилс Поло Клуб нудат широк избор на стилови (и за момчиња и за девојчиња) за сите ваши основни училишни потреби. Беверли Хилс Поло Клуб Момци Училишни униформи, Поли мешавина од кратки ракави Поло памук. Меко чувство на рака. Плакета со 3 копчиња. Јака на ребра и манжетна. Машина за перење. Странични отвори на полите.

Карактеристики

Производи во категоријата

Кајануо Долна Облека За Жени Назад На Училиште Дозвола Жените Шупливи Чипка Еднобојна Секси Прашка Пижами Сет Секси Долна Облека

DEN 255.68

Жените Шупливи Чипка Еднобојна Секси Прашка Пижами Сет Секси Комплет За Долна Облека информации за Про�

Чанти со вкрстено тело За Жени Трендовски Училишни Материјали Ранец Модни Жени Со Цврста Боја Кратка Кожа Ретро Паричник За

DEN 0.33

ЕЛФИНДЕА Вкрстени Торби За Жени Трендовски Училишни Материјали Ранец Модни Жени Кратка Боја Кратка Кож

Соларни Духови Стринг Светла, ПРЕДВОДЕНА Форма На Духови Самовила Светлина Водоотпорен Соларен Дух Градинарски Светла За Ноќта

DEN 399.84

Спецификација : Извор на енергија : соларна Батерија : вградена 1.2 V / 600m AH niMH батерија Прекинувач : Вклучу�

tklpehg Жени Блузи Мода V - Вратот Плисирани Копче До Повик Лабава Цветни Печати Удобно Краток Ракав Маици Блуза Кошули Греј

DEN 1.33

50" Ракав29cm / 11.11" Ракав28cm / 11.13" ГолеминаXXXXL Големина.20 "Должина76cm / 29 Ако имате какви било проблеми или проб�

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.