• Ново
Мега движење топлина и масажа Бесконечна позиција за лифт за лифт LC100, fawn

Мега движење топлина и масажа Бесконечна позиција за лифт за лифт LC100, fawn

Оценка на клиентот:
DEN 1.00

Износ
Залиха

4 Опции во боја : Ракија, Fawn, Navy & Sage Heated & Massage Capbility Infinite Позиција Дуални електрични мотори за да се подигнат и да се огласиме од одделение за тврдо дрво и иверица, механизам за лифт за лифт за челик325 lb. Чаир за лифт за мега Motion LC100 е стол за лифт за бесконечна позиција, што значи дека корисникот може да избере каква позиција смета дека е најудобна без ограничувања. LC100 може да крене до 325 фунти. и се одликува со механизам за лифт со тешки челик и интегрирана резервна копија на батеријата. Едноставно користете го далечинскиот управувач за да го активирате механизмот за лифт и да почувствувате дека столот нежно се крева или повлекува. Двојните електрични мотори обезбедуваат непречена и тивка операција за преминување од пренесување во стоечка позиција, што го прави идеален за лица кои имаат потешкотии да влегуваат или излегуваат од стол. За крајна релаксација и удобност, мега движењето додаде опција за топлина и масажа, совршена за долг ден во канцеларијата. Овој повеќенаменски дизајн има дизајн на Т-бек, удобни странични џебови за складирање, постепена лумбална поддршка и крајна удобност на седиштето на Chaise. Достапно во 4 различни бои, мега -движење загреано и масажа на бесконечна позиција LC100 лифт стол е модерен, функционален и смирувачки за секоја просторија во куќата.

Карактеристики

Производи во категоријата

Мотоцикл Предно Тројно Дрво И Задна Макара За Нишалка Комбо Држачи За Подигнување На Тркала Компатибилни Со ДУКАТИ СТ2 СВ

DEN 2.67

Овозможува чистење и отстранување на предните сопирачки и тркала Спецификација : Состојба : Сосема ново

Четка За чистење За Вежба Тепих Бања Четка За Туширање Шампон За Тепих Со Додатоци За Тапацир Неткаени Ракавици За Чистење За

DEN 191.84

Неткаен За Еднократна Употреба Чистење Ракавици Перат Чистење Ракавици Микрофибер Чистење Крпа За Рол�

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.