• Ново
Primal Gold Karat Yellow Gold Polired Open поддржан Трбел Клиф, приврзок на ланец на кабелски јаже

Primal Gold Karat Yellow Gold Polired Open поддржан Трбел Клиф, приврзок на ланец на кабелски јаже

Оценка на клиентот:
DEN 1840.00

Износ
Залиха

Одличен додаток за loversубителите на музиката и играчите, овој ѓердан за приврзоци на трепкање е само совршен. Изработено од полирано 14 жолто злато Карат, овој привлечен приврзок 20x8mm се суспендира благодатно на ланец со јаже со долги јаже од 18 инчи, кој се обезбедува со затворач на прстенот. Покажете ја вашата loveубов и страст кон музиката со овој зачудувачки ѓердан. Yellowtendant со димензии на кауција : 20мм x 8mmchain Димензии : 18-инчен x 0,5mmsolidflat backopen backyour ставка пристигнува во комплементарна зелена кутија за подароци со бел лак, совршен за чување или подароци. Држави 14к жолто злато, полирано, пролетен прстен, цврст, фрлен.

Карактеристики

Производи во категоријата

Линдреши Плус Големина Пижами Женска Боја Лабави Секојдневни Дводелни Комплети Кошула Со Долги Ракави Блуза И Панталони Поставени

DEN 639.84

Стилскиот и моден дизајн ве прават попривлечни секојдневен стил, погоден за секојдневно носење Одлично

Дорман Пред Возачот Странична Внатрешна Рачка На Вратата За Специфични Модели На Шевролет, Хромирана Рачка Одговара изберете:

DEN 159.84

Сакате нова внатрешна рачка на вратата што одговара на оригиналот, за многу помалку отколку да се врати�

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.