• Ново
Чи човек дневно активен чист кондиционер, Флорида Оз

Чи човек дневно активен чист кондиционер, Флорида Оз

Оценка на клиентот:
DEN 0.67

Износ
Залиха

Трансформирајте ја косата и отклучете го неговото природно здравје и убавина со користење на овој чин човек секојдневно чист шампон. Се разоткрива додека го освежува вашиот скалп за да ја остави вашата коса да изгледа и да се чувствува помека, сјајна и по управувана. Овој балсам за коса за мажи доаѓа во контејнер со 12 fl oz и не содржи парабени. Обезбедува богат и суперполнет третман и е нанесено со ботаники за брзо чистење и состојбата на вашата коса. Постигнете го изгледот и стилот што го посакувате со овој активен чист кондиционер. Chi Man Daily Active Clean Collecter : Detangles коса и го освежува скалпот. Косата е оставена мека, сјајна и податлива. Богат супер наполнет третман со ботанички производи за веднаш да се условува коса. Chi Man Clasherer доаѓа во контејнер од 12 мл. Не содржи парабени.

Карактеристики

Производи во категоријата

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.