• Ново
Surnflop Pivot Modular Travel System со седиштето за автомобили за новороденчиња со анти-вратен бар

Surnflop Pivot Modular Travel System со седиштето за автомобили за новороденчиња со анти-вратен бар

Оценка на клиентот:
DEN 0.67

Износ
Залиха

Ги задоволуваме потребите на новите генерации на родители со фокусирање на она за што навистина се грижат : Водечки безбедносен дизајн, паметен дизајн и технологија и удобни карактеристики кои им помагаат да уживаат во патувањето на родителството . За 100 години, „Еднофло“ е доверлив извор на прецизно производство, висококвалитетна опрема за безбедност на деца, дизајнирана за ситуации во реалниот живот. Ние, исто така, го тестиравме овој систем за да симулира настан за странично влијание и настан за превртување. • Лесно за чистење : пластични и метални делови Може да се избрише чисто со благ сапун и вода и да се исуши со мека крпа. • Поддршка за инсталација на видео во живо : Закажете состанок за да имате овластен техничар за безбедност на седиштата за автомобили, ве води преку соодветна инсталација на возилото. Модуларната рамка може да се конфигурира со најмногу 6 режими на употреба, што му овозможува на вашето дете да биде родител или напред. Седиштето за дете има максимална тежина од 50 lb, со препораки за висина до 38 во (96 см), додека седиштето на автомобилот има максимална тежина од 35 lb.Системот за модуларен патнички за време на пивот е повеќенаменски шетач за патувања што сте го барале.

Карактеристики

Производи во категоријата

Voncos женски спојувања и ромаперки- случајна мода без ракави камиоли цврсти одблесоци-нозе со долги панталони со комбинезони

DEN 3.33

Voncos женски скокови и ромаперки на расчистување случајна мода без ракави камиоли цврсти одблесоцинозе с

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.