• Ново
Подобри домови и градини со батерија со батерија со црн метал и стакло LED фенер

Подобри домови и градини со батерија со батерија со црн метал и стакло LED фенер

Оценка на клиентот:
DEN 399.84

Износ
Залиха

Подобри домови и градини 15 "црна метална и стаклена фенер со отстранлив свеќа обезбедува класичен изглед на табели, мантили, по скали и широк спектар на други пласмани. Овој црн LED стакло и метал фенер држе свеќа за пластичен столб и може да се користи и во затворен простор и на отворено. Овој прекрасен држач за железо и стаклена свеќа им овозможува на светлината пријатно да избега низ стаклените wallsидови за да осветли надворешни области и простории внатре. свеќа што трепери за да го имитира сјајот на традиционалните свеќи. Овие фенери за свеќи се управувани со батерии (бара 3 батерии на ААА, не се вклучени), безжични и преносни. Домови и градини Црниот класичен фенер со отстранлива свеќа за треперење додава допир на мека топла светлина на скоро секој простор што ви треба. Погледнете го уникатниот, модерниот и фенерџијата за свеќи пријателски за земјата и дефинитивно ќе ви се допадне! Димензиите на производот се 5,5 инчи LX5,5 инчи WX14 инчи H. Подобри домови и градини со батерија со батерии со црн метал и стакло LED фенер направен од стакло, железо и ПС. Метал обложен во прав нема да избледи или кородира без разлика дали е на дожд или сонце. Класичен квадратен фенер во црно одговара на какви било места. Собрани димензии на производот : 5,5 во L x 5,5 во W x14 во H. боја : црна. Тежина на производот : 1,1 кг. Вклучува една отстранлива свеќа. Бара 3 парчиња батерии ААА (не се вклучени). Нежно избришете ја со влажна крпа за чистење . дизајнирано и за внатрешна и за надворешна употреба. Погоден како декор на табели, мантили, по скали, внатрешен двор или ходници.

Карактеристики

Производи во категоријата

Зунфео Чизми Со Средно Теле За Жени Трендовски Кадифени Топли Чизми За Јавање Ремен За Тока Патент Со Тркалезни Прсти Западни

DEN 0.33

Зунфео Чизми Со Средно Теле За Жени Трендовски Кадифени Топли Чизми За Јавање Ремен За Тока Со Патент Со

Ентинеа Жени Полу Поштенски Исечен Дуксер Секојдневен Печатен Дуксер Вратот На Екипажот Лабав Мек Мек Пуловер Со Долги Ракави

DEN 2.67

Сезона : Есенска Зима Пол : Жени Повод : Секојдневно, Секојдневно Материјал : Полиестер Должина на ракаво�

Црн Носорог-Јака За Удобност Ултра Мека Јака За Кучиња Со Неопренови За Сите Раси-Тешка Прилагодлива Рефлектирачка Отпорност

DEN 415.84

Барате издржлива јака за вашето куче што ќе трае? Не сте сигурни која марка или дизајн да ја изберете? Им�

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.