• Ново
Мппс В Обд Читање Писател Еку Подесување ПОДАТОЦИ ОБД Читање

Мппс В Обд Читање Писател Еку Подесување ПОДАТОЦИ ОБД Читање

Оценка на клиентот:
DEN 3.33

Износ
Залиха

Ве молиме љубезно забележав дека оваа ставка ја продава стариски од пазарот На Џојбај.Автоматско откривање на еку и тип на процесор. Нема потреба да изберете од листата, се е автоматски!Прочитајте/Напишете ги сите спомени eeprom, Irom, Xrom (каде што е можно)Закрпи функција ЗА OBD Трепкање НА TPROT ECU (поддржува само во моментот) tprot / проверете функција, за тестирање ако TPROT е активен без отворање ECU.Поддршка За TP12 Supports за (тековна само ЗА ecu без заштита на ЛОЗИНКА), Поддршка За отклучување На Simos и За Simos 8.Корекција на контролната сума поддржана ЗА MEDC17.Одлични функции за обновување. ВО некои случаи МППС може да ја поврати ЕКУ со која другите алатки не можат ни да комуницираат. На одредени контролори работи дури и кога нема програма (празна меморија).Избирачко целосно / делумно читање и пишување кога ЕКУ ја дозволува оваа функција.Избирачка брзина на читање / пишување.Пишување" само промени " функција за побрзо програмирање (кога е поддржано ОД ЕКУ).Автоматско откривање На К-Линија/МОЖЕ и опција за заобиколување и присилување на претпочитаните средства за комуникација.Привремен бајпас на имобилизатор за да се овозможи трепкање на клупата на системите МЕ7.Поддршка за режим на подигање ЗА еку со процесори Ц167 и СТ10.Еепром функциите за читање/пишување за НЕКОИ ЕКУ се вклучени.Боја : Како Што Е Прикажано материјал : содржина на пластичен пакет : 1 x mpps v22 obd читај писателсамо горенаведената содржина на пакетот, други производи не се вклучени.Забелешка : рефлексијата На Светлината и различните дисплеи може да предизвикаат бојата на предметот на сликата малку поинаква од вистинската работа. Дозволената грешка при мерењето е +/- 1-3см. Автоматско откривање на еку и тип на процесор. Нема потреба да изберете од листата, се е автоматски! Прочитајте/Напишете ги сите спомени eeprom, Irom, Xrom (каде што е можно)Закрпи функција ЗА OBD Трепкање НА TPROT ECU (поддржува само во моментот) tprot / проверете функција, за тестирање ако TPROT е активен без отворање ECU.Поддршка ЗА ТП12 Поддршка за (тековна само ЗА ЕКУ без заштита на ЛОЗИНКА), Поддршка За отклучување На Симос и За Симос 8.Корекција на контролната сума поддржана ЗА MEDC17. Автоматско откривање на еку и тип на процесор. Нема потреба да изберете од листата, се е автоматски!. Прочитајте/Напишете ги сите спомени eeprom, Irom, Xrom (каде што е можно)Закрпи функција ЗА OBD Трепка НА TPROT ECU (поддржува само во моментот). Tprot / проверете ја функцијата, за тестирање дали TPROT е активен без отворање НА ECU.Поддршка ЗА ТП12. Поддржува за (струја само ЗА ЕКУ без заштита на ЛОЗИНКА),. Поддршка За отклучување На Симос и За Симос 8.Корекција на контролната сума поддржана ЗА MEDC17.

Карактеристики

Производи во категоријата

Оукаили Жени Обични Чевли Леопард Печатење Станови Се Лизга На Патики Шарени Решетки Мокасини Спортски Одење Чевли Беж 10

DEN 271.84

Опис : Пол : Жени, Жена, Дами, Дама, Женски Стил : Патики, Секојдневни Чевли, Чевли За Пешачење, Удобни Чевли

Сончево Дете Момчиња Летна Облека Патент Качулка Елек Врвови + Шорцеви Со Врвки Со Цврста Боја Секојдневна Тренерка Црна 3 Месеци

DEN 527.68

Детски Момчиња Летна Облека Комплети Патент Без Ракави Качулка + Шорцеви Со Врвки Со Цврста Боја Големи�

Utоимкио Еден Костим За Капење За Жени Костими За Капење Со Висок Струк За Жени Летни Цврсти Костими За Капење На Екипажот

DEN 415.84

Utоимкио Едноделен Костим за Капење За Жени Костими За Капење Со Висок Струк За Женски Летни Цврсти Кост�

Товарни Панталони Со висок Струк Женски Женски Еднобојни Кожени Панталони Со Среден Струк Модни Цути За Права Нога Панталони

DEN 319.84

Совет : овој фустан е тенок фит, ако сакате полабаво вклопување, ве молиме изберете поголема големина!Го�

Агли Компанија Машина За Перење Внатрешен Плоштад Индустриски Модерен Модар Патлиџан Виолетова Површина Килими, 3 ' Плоштад

DEN 3.33

Ахгли Компанија Машина За Перење Затворен Плоштад Во Средината На Векот Модерна Модар Патлиџан Виолето

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.