• Ново
Комплет За Покривање На Утешител Полиестер Домашен Текстил Зелени Лисја Сликарство Топла Продажба Постелнина Комплет, Целосна

Комплет За Покривање На Утешител Полиестер Домашен Текстил Зелени Лисја Сликарство Топла Продажба Постелнина Комплет, Целосна

Оценка на клиентот:
DEN 991.84

Износ
Залиха

Мекост И Топлина Што Дише И Хипоалергично, Посилно И Потрајно Од Памукот, Микрофиберите Се Обработуваат За Заштита Од Какво Било Собирање По Миењето.Овој избор на навлака за јорган ќе ја има вашата спална соба облечена во стил и удобност. Лесна машина за нега што може да се пере за брзо чистење без проблеми. Разбудете се освежени и ревитализирани и спијте подобро денес!Исто така, одлична идеја за подарок е да изненадите некој близок!Како производители на дигитални печатени домашни текстили, ги следиме тековните трендови и донесуваме. вие најновата домашна мода.Или подарок за вашето семејство или пријател, роднина или дечко девојка, или за себе, предметот треба да биде интересен и автентичен. Нашите навлаки за јорган се безбедно зашиени и имаат скриено затворање на пликот со патент за лесно да го лизнете вашиот нов јорган во капакот на јорганот. Врските се додаваат на аглите од внатрешната страна на капакот на јорганот за да се држи јорганот на место за да се избегне гроздобер. Навлаката за перници е исто така уредно завршена со истото затворање на пликот. Утешителот и Рамните Чаршафи не се Вклучени!!!Близнаци Големина 2бр 1 Duvet+1 Pillowcase 1x Прекривки ги покрие : 68 x 86 инчи/173 x 218 цм Полна Големина 3pcs 1 Duvet+2 Pillowcase 1x Прекривки ги покрие : 80 x 90 инчи/200 x 230 см Кралицата Големина 3pcs 1 Duvet+2 Pillowcase 1x Duvet на корица : 90 x 90 инчи/228 228 x cm Цар Големина 3pcs 1 Duvet+2 Pillowcase 1x Duvet на корица : 104x90 i1 Duvet+2 Pillowcase Калифорнија Цар Големина 3pcs 1 Duvet+2 Pillowcase 1x Duvet на корица : 104x98 инчи/239 x 264 cm. Изработен од 100% полиестер од микрофибер, мек, удобен, дише и издржлив,правејќи дополнително забавно и облачно чувство пред спиење.Соодветно за сите сезони.Машинско перење во ладна вода, нежен циклус, сушење на тивок оган, не избелувајте.Одличен Избор За Подароци тоа е одличен подарок за роденден, а можете да го подарите и На денот на благодарноста, Божиќ, Ноќта на Вештерките, денот На Децата на вашите сакани Деца, Деца, Момчиња, Тинејџери или Пријатели, млад човек.

Карактеристики

Производи во категоријата

Лументо Машка Надворешна Облека Јакна Од Руно Со Патент Со Долги Ракави Шерпа Јакни Машки Топли Поларни Палта Термичка Еднобојна

DEN 783.68

Опис : Пол : Мажи Човек, Господин, Малестил : Мажи Јакна Од Руно, Машки Нејасни Јакни, Топла Поларна Јакна Т

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.