• Ново
oneOone Памучна Пастелна Црвена Ткаенина Шеврон Геометриски Занает За Шиење Проекти Отпечатоци Од Ткаенина По Широк Двор

oneOone Памучна Пастелна Црвена Ткаенина Шеврон Геометриски Занает За Шиење Проекти Отпечатоци Од Ткаенина По Широк Двор

Оценка на клиентот:
DEN 97.92

Износ
Залиха

* Памучна флекс ткаенина е изработена од 100% памук. Оваа ткаенина е пријателска за кожата и многу убава ткаенина. Најчесто се користи за правење облека и за тапацир.* Материјал : Памучна Флексија (100% Памук) * Ширина : 40 Инчи. * ГСМ : 120 Гсм Брои Предиво-56*44 тип На Плетење - Обичен Ткаат* Карактеристика : средна Тежина, Нетранспарентно, ленено чувство. * Употреба : Може Да се користи За Летна Облека И Мебел* Нега На Перење : средно машинско перење, Топло железо, Железо додека е влажно. * За Брендот : one Oone е едношалтер за сите љубители на ткаенини кои бараат различни материјали за ткаенина и ексклузивни отпечатоци. Наша цел е да обезбедиме ткаенина со најдобар квалитет од нашата производна единица директно до купувачите, што ги елиминира сите средни мажи да понудат најдобри разумни цени. Ние изворуваме сурова ткаенина од мелниците, ја обработуваме со техники & потоа печатењето се врши со висококвалитетни машини за дигитално печатење. Ние се осигураме дека сјајот и квалитетот на ткаенината треба да се одржуваат во текот на целиот процес, така што може да се постигнат најдобри резултати при употреба.* Печатење * ние користиме готс (Глобален Стандард За Органски Текстил) сертифицирано Мастило и хемикалии пред пост за производство на ткаенина, што ја прави нашата ткаенина и безбедна за повеќенаменска употреба. * П. С. Сите Наведени Ткаенини Ќе бидат отпечатени по нарачка и се достапни за продажба покрај Дворот. Секој редослед на едно печатење над 1 двор ќе дојде во количина на максимална можна должина. Се обидовме да ја споменеме најдобрата можна боја на отпечатоците, но сепак, бојата за печатење може да варира според различните поставки за резолуција на мониторот и исто така може да покаже малку поинакви резултати од истите отпечатоци. Избравте : Памучна Флексија - - - Е широка 40 инчи (101 см). 100% памук. Памучната флекс ткаенина е изработена од 100% памук. Памучна флекс ткаенина е пријателска за кожата и многу убава ткаенина. Најчесто се користи за правење облека и за тапацир. "Продадени во 1 Двор (40"" или 100 см) чекори. Нарачувањето на повеќе Дворови со ист дизајн ќе резултира со една количина што постојано работи во максимална можна должина.". Печатење : ние користиме готс (Глобален Стандард За Органски Текстил) сертифицирано Мастило и хемикалии пред пост за производство на ткаенина што ја прави нашата ткаенина и безбедна за повеќенаменска употреба. Нега за перење : средно перење во машина, Топло железо, Железо додека е влажно.

Карактеристики

Производи во категоријата

Палма 3-Парче Внатрешен Надворешен Плетен Бистро Сет За Седење, Комплет За Разговор За Мебел Во Бохо Двор, Стаклена Горна Странична

DEN 1.67

Искористете го максимумот од вашиот надворешен простор со 3парче разговор палма поставен од Хановер Ов�

Фустани За Жени Секојдневен Фустан Плус Големина Вратоврска-Боја Градиент Печатење Без Ракави О - Јака Мини Фустан На Екипажот

DEN 479.84

Женски Дами Плус Големина ВратоврскаБоја Градиент Печатење Без Ракави ОЈака Мини Фустанкарактеристик�

Лето Плус Големина Фустани За Жени Свадба Гостин Женски Мода Секојдневен Солидна Една Линија Јака Секси Надвор Од Рамо Шифон

DEN 295.84

ЖКЦКНУК Летни Фустани Со Плус Големина За Жени 2023 Свадба Гостин Женски Моден Обичен Цврст Јака Со Една Л

Браун, Златни Балони Забава Денот На Цветот На Вљубените Декорација На Ливчиња Декорација На Рози Срцева Мечка Домашен Декор

DEN 127.84

®Дизајниран за надворешна декорација во затворени простории, овие живописни цвеќиња се шармантен шарм

Обликувач на тело За Женска Контрола На Стомакот, Летен Клиренс Жени Завиткајте Појас За Слабеење На Половината Обликувач На

DEN 175.84

86 "Колк : 102cm / 40.28 "Хип : 98cm / 38.Гаќи за долна облека со висок струк се погодни за секоја пригода во животот...

Дорман 522-Предна Лева Долна Суспензија Контрола На Раката И Топката Заедничко Склопување За Специфични Модели На Тојота Одговара

DEN 2.33

Ова склопување на рачката и топчестиот спој на суспензијата е директна замена за оригиналната опрема з�

Урбан Кк Вистински Безжични Слушалки За Уши Bluetooth Слушалки Контрола На Допир Со Куќиште За Полнење Стерео Слушалки Во Уво

DEN 1.67

Урбанкс КЦ3 уникатни Нелизгачки Вистински Безжични Слушалки За Уши Bluetooth Слушалки Контрола На Допир Со �

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.