• Ново
Sngxgn Женски Резервоар Блузи Фасција Култура Блузи За Жени Длабоко V Вратот Назад Исечок Ракави Нурнува Racerback Резервоарот Исечени Врвот Жолта 2XL

Sngxgn Женски Резервоар Блузи Фасција Култура Блузи За Жени Длабоко V Вратот Назад Исечок Ракави Нурнува Racerback Резервоарот

Оценка на клиентот:
DEN 255.84

Износ
Залиха

Сезона : Лето. Пол : Жени. Материјал : Полиестер. Декорација : Никој. Должина На Ракавот : Без Ракави. Тип На Шема : Печатење. Стил : Мода, Каузална. Камзиза шема : . Големина : С Биста : 105-120см/41.34"-47.24" Должина : 58см/22.83"Големина : М Биста : 111-124см/43.70"-48.82" Должина : 59см/23.23"Големина : Л Биста : 117-128см/46.06"-50.39" Должина : 60см/23.62"големина : Xl биста : 123-132cm/48.43"-51.97" должина : 61cm/24.02"Големина : Xxl биста : 129-136cm/50.79"-53.54" должина : 62cm/24.41" € Материјал q изработен од полиестер, мек материјал, лесен и дише, одличен тактил на вашата кожа. За Претстојните Летни Денови. ●Стил € Ова Е Краток Блузи Да Се Направи Ќе Се Излади. Дизајнот На Вратот На Екипажот Ја Истакнува Вашата Клучна Коска. Прилично Декоративно Копче Може Совршено Да Ја Покаже Вашата Личност. Дизајнот На Должината И Високиот Еластичен Струк Ја Покажува Вашата Прекрасна Фигура. ①Прилики погоден За Секојдневен Секојдневен Изглед и Сите Прилики Особено За Канцеларија, Забави,одмор,клубови и Состаноци.

Карактеристики

Производи во категоријата

Сликар за индустрии за индустрии на скалила концептуални облаци графичка уметничка галерија завиткана платно печатена wallидна

DEN 2.00

Нашето испружено платно е создадено со највисоки стандарди Ние ги користиме само мастилата со највисок

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.