• Ново
Дозвола Женска Плус Големина Обична Еднобојна Сплит Висок Струк Лабаво Бришење Долги Широки Панталони За Нозе

Дозвола Женска Плус Големина Обична Еднобојна Сплит Висок Струк Лабаво Бришење Долги Широки Панталони За Нозе

Оценка на клиентот:
DEN 1.33

Износ
Залиха

Женска Плус Големина Мода Обична Еднобојна Сплит Висок Струк Лабаво Бришење Долги Широки Панталони За Нозе карактеристики : 1.Карактеристики : Стилски и моден дизајн на завој, можете да носите во сите сезони.2.Материјал : Полиестер, Плетење Памук. Полиестерски влакна, Изработени од ткаенина, лесни меки и удобни.3.Привлечно за носење.4.Повод : Секојдневен, Далиј, Роденден, Запознавање,Танцова Изведба, Забава, Свадба, за работа, домашен Одмор и многу повеќе.5.ВЕ МОЛИМЕ запомнете : Рачно или нежно миење на машината во ладна вода / не избелувајте / исушете ја Линијата. Нашата облека е дизајнирана за Азиска фигура, што значи да биде помала од нормалните Европски големини. Ве молиме погледнете ја нашата сопствена табела со големини и можете да ја најдете на нашите слики или од описот.Сезона : Сите Сезони Пол : Женска Пригода : Секојдневно, Далиј, Слаткоматеријал : Плетење Памучен Стил : Секојдневно,Модна Должина : Долго како Да се мие : Миење Раце Ладно, Закачување Или Сушење На Линија што добивате : 1 ПАРЧИЊА Женски панталони + меки и дише Изработени од висококвалитетни материјали, меки и лесни, еластични ,дишат и удобни. Машинско перење и речиси без намалување по миењето. Функција ДИЗАЈН Секојдневен ,растеглив ,мек ,удобен, фит, висок струк, изгледа елегантно и стилски, не носи премногу цврсто и е погоден за повеќето луѓе.не само што го менува обликот на нозете, туку е и супер удобен и лесен за носење, а е во согласност со сегашниот моден концепт на младите. Одговараат ЗА СЕКОЈА ПРИГОДА овие панталони можат широко да се користат за секојдневно носење, домашна облека, одмор, патување, плажа, шопинг итн. Тоа е исто така одличен подарок за Роденден, Денот на Мајката, Денот на Благодарноста и Божиќ. Разноврсна НАТПРЕВАР во однос на колокацијата, без разлика дали станува збор за секојдневна или свечена облека, нема да изгледа нагло, а може да донесе и поинаков стил на вашиот фустан. Може да се каже дека е навистина разноврсна ставка. Совети-ако се граничите помеѓу две големини, и не би сакале премногу цврсто вклопување, ве молиме изберете ја следната големина нагоре.

Карактеристики

Производи во категоријата

Семејство Појавување Божиќ Пижами Писмо Божиќ Шапка Печати Долги Ракави Блузи Карирани Панталони Постави Родител-дете Облека

DEN 286.24

Пријателски Совети : 1 Ве молиме љубезно дозволете 23% разлики според рачното мерење 2 Ве молиме внимател�

Тавоп Јога Панталони Работа Панталони За Жени Жени Тренингот Надвор Хеланки Фитнес Спорт Трчање Јога Атлетски Панталони Сива

DEN 2.33

Добредојдовте На Тавоп Шопинг Тавоп јога панталони работа панталони за жени Жени Тренингот Надвор Хела

Јубатуо Женски Џемпери Жени Отворени Предни Летаат Далеку Кардиган Џемпер Долг Ракав Плус Џебови Лабава Завеса Кардиган Џемпери

DEN 1.33

Дами Со Цврста Боја Џеб Со Долги Ракави Долга Кардиганска Јакна Розова XXXLBe центарот на вниманието во ов�

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.