• Ново
Плоштад Фрли Перница, 18

Плоштад Фрли Перница, 18

Оценка на клиентот:
DEN 2.67

Износ
Залиха

Цветни Винова Лоза Крем Фрли Капак за Перница w Опционално Вметнете со Лажица Додадете малку среќа во вашиот дом со слоеви светли бои и весели дизајни со перници за фрлање Лажица! Совршен за додавање личност и шема, измешајте ги и усогласете ги нашите отпечатоци и ткаенини за да создадете уникатни аранжмани за постелнина и седење. Со Лажица, секој дизајн е изработен од независен дизајнер на површина кој добива провизија за секоја продажба, и секоја нарачка е отпечатена и сошиена само за вас! Забележете дека иако дадовме се од себе за прецизно да ја претставиме бојата, боите може да се прикажат на компјутерскиот екран поинаку отколку на печатената ткаенина. Направено по нарачка. Петел нуди над 350.000 независни дизајни прилагодено испечатени на перници и многу повеќе. Дизајнот на сликата ќе биде прикажан на предната и задната страна на перницата. Дизајн напред и назад со скриено затворање на патент. Дискретен скриен патент. Достапно во различни опции за ткаенина.

Карактеристики

Производи во категоријата

Железо Стапчиња За Јадење Држач Виси Прибор За Јадење Сушење Кошница Одвод Стапчиња За Јадење Решетката Садови Организатор

DEN 0.33

Опис Оваа ставка е висечка решетка за сушење стапчиња за јадење, изработена од железо, лесна и лесна за о

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.