• Ново
Скапоцен Камен Крал 18к Роза Позлатена Сребрена Зелена Малахит И Црн Они Филигрански Стил Камен Прстен За Жени

Скапоцен Камен Крал 18к Роза Позлатена Сребрена Зелена Малахит И Црн Они Филигрански Стил Камен Прстен За Жени

Оценка на клиентот:
DEN 0.67

Износ
Залиха

Нашиот Бренд : . Четири Генерации, од 1903 година нашето семејство се гордее со испорака на највисок квалитет На Фин Накит. Секој Камен Камен Кралот парче е уметничко дело. Обезбедуваме уникатно оптимално искуство за купување за нашите клиенти. Сите наши парчиња поминуваат низ интензивен и ригорозен процес на контрола на квалитетот во нашата домашна канцеларија во Њујорк за да се осигураме дека нашиот накит е до стандард и изграден да трае. Што Нудиме : . Гем Стоун Кинг има широк спектар на фини парчиња накит Од Приврзоци, Веренички Прстени, Обетки и Нараквици, сите се достапни во огромна разновидност На Камења, Камени Бои, Благородни Метали Од 10к, 14к, 18к Злато и 925 Сребро. Гем Стоун Кинг Е Водечки Онлајн Накит Трговците на Мало. Грижа За Накит : . Бидете сигурни да се грижите за вашиот накит. Избегнувајте носење накит во вода. чувајте го подалеку од парфеми и лосиони бидејќи тоа може да предизвика абење. Секогаш чистете го накитот во топла вода со сапун. Пакување : . Скапоцен Камен кралот предмети сите доаѓаат во брендирана амбалажа која е внимателно избрана за купениот предмет. Сите наши предмети доаѓаат во соодветно пакување, осигурувајќи дека се подготвени за подароци по пристигнувањето. Нашето пакување се движи од прекрасни картонски кутии со влошки од пена за безбедност, до елегантни кутии за завршна обработка од цреша со кадифени влошки.Мег-0380-ОВ-МА-ГР-ВОЛ-БЛЦ-РПСС-С8продукциски Информации. Вкупна Каратна Тежина : 2.8. Метален Тип : Цврсто 925 Розово Позлатено Сребро. Тип На Ставка : Веренички Прстени. Мерења : Централен Камен : 8Х6 мм, Мали Камења : 6Х4 мм. Големина На Прстенот : 8. Тип На Поставување : 4 Пронг. Главни Камени Информации. Каратна Тежина : 2 Кт. Тип На Дијамант : Малахит. Боја : Зелена. Јасност : Чистење На Очите. Метод На Лекување : Не Се Третира. Форма : Овална. МЕРЕЊА : 8Х6 мм. Број На Камен : 1. Дополнителни Камени Информации. Каратна Тежина : 0,4 Кт. Тип На Дијамант : Оникс. Боја : Црна. Јасност : ААА. Метод На Лекување : Не Се Третира. Форма : Овална. МЕРЕЊА : 6Х4 мм. Број На Камен : 2. Оваа ставка е гордо направена по нарачка во САД. 100% Гарантирано Задоволство.

Карактеристики

Производи во категоријата

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.