• Ново
XtremeVision Ентериер ПРЕДВОДЕНА За Chevy Camaro 2010-Црвена Внатрешни LED КОМПЛЕТ + Алатка За Инсталација

XtremeVision Ентериер ПРЕДВОДЕНА За Chevy Camaro 2010-Црвена Внатрешни LED КОМПЛЕТ + Алатка За Инсталација

Оценка на клиентот:
DEN 3519.84

Износ
Залиха

Xtreme Vision Премиум ВНАТРЕШНИ LED КОМПЛЕТ Xtreme Vision LED Внатрешни Пакет доаѓа со се што ви треба за надградба на вашиот акции внатрешни светла НА LED. Секој комплет е целосно Приклучен И Репродуциран, овозможувајќи брза и лесна инсталација. Секој комплет ќе дојде со алатка за инсталација отстранување на трим за да обезбеди брз и лесен 100% процес на инсталација на приклучок и игра. Долг Животен Век просечниот животен век НА Xtreme Vision LED е околу 30.000 часа. Тоа значи дека нема да барате промена на овие светилки за време на животот на вашиот автомобил. Можете да го промените автомобилот пред да ги смените светлата. Сепак, истото не важи и за светилките со блескаво светло кои имаат влакно, кое може лесно и брзо да го достигне врвот или да изгори. Ниска Потрошувачка На Енергија Xtreme Vision LED светилки трошат исклучително помалку енергија во споредба со блескаво светилки. ТОА е затоа ШТО LED светлата ја претвораат максималната енергија во светла каде што како блескаво претвора само 20 проценти од енергијата во светлина. Како резултат на тоа, ја зачувувате енергијата на вашето возило со КОРИСТЕЊЕ НА LED светилки. Брзо Време На Одговор времето на одговор НА ЛЕД светлата е многу побрзо од светилките со блескаво светло. Ова ја подобрува безбедноста на вашиот автомобил, бидејќи возилата околу вас можат да ги видат индикациите на трепкачот и сопирачката на вашиот автомобил во реално време. 2 Година Гаранција На Xtreme Vision Внатрешни LED Комплет. СКРИЕНИОТ Магацин е единствениот овластен препродавач На Производи Xtreme Vision Црвен ВНАТРЕШЕН LED Пакет за 2010-2014 Чеви Камаро. Содржина на пакетот 6 ПАРЧИЊА : светло за Багажникот 2, светло за Лиценца 2,Резервно светло 2. 5 X Посветла Од Фабричките Светилки. Трае 10 ПАТИ Подолго. 50% Помала Потрошувачка На Енергија. СИТЕ LED светилки се 100% Приклучок И Инсталација Игра. Нема Потреба Од Модификација. Вклучена Е Бесплатна Алатка За Инсталација. 2 Година Кавга Слободен Гаранција-Во Живо Техничка Поддршка преку Телефон И Е-пошта.

Карактеристики

Производи во категоријата

Ајомет Женски Обични Обувки За Облека За Канцелариски Модни Жени Кои Дишат Чевли Со Врвки Секојдневни Чевли, Светло Сина 8,5

DEN 3.33

Женски Обични Обувки За Облека За Канцеларија Модни Жени Чевли За Дишење Обични Чевлиродови : Жени, Дево

Соба Декор Џеб Гушкање Срце Мини Симпатична Џеб Гушкање Декорација Специјално Охрабрување Роденден Свадба Банкет Денот На Вљубените

DEN 230.24

Ве молиме, љубезно забележавте дека оваа ставка ја продаваат продавачи од трети страни од пазарот На Џо�

1.0 Кт Assер Сече Црна Природна Они 18к Изјава За Гравирање На Жолто Злато Годишнина Ангажман Свадба Пасијанс Големина На Прстен

DEN 3.00

Дизајнерката Клара Пучи накит изработен во Соединетите држави направен да трае цел живот, совршен за се

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.