• Ново
Пар Зимски Чевли Деца Топли Чевли Везени Обични Обувки За Дете

Пар Зимски Чевли Деца Топли Чевли Везени Обични Обувки За Дете

Оценка на клиентот:
DEN 527.84

Износ
Залиха

Ве молиме љубезно истакна дека оваа ставка се продава Од Безгрешен од пазарот На Џојбај.Опис.   Чевлите се изработени од материјал, удобни, дишат и не се лизгаат. за ладна зимска облека. Исто така, тоа може да биде добар подарок за вашите мали деца. Нелизгачки ѓон, вашето дете нема да падне кога ќе го носи овој пар чевли. Погоден за внатрешни и надворешни работи. Карактеристики. - Материјал : плеуче, памук и пластика. - Големина 12 : 11.0 СМ, 4 US, 3 UK,19.5 ЕУ, 4.323 Инчи. - Големина 13 : 12.0 СМ, 5 US, 4 UK,20.5 ЕУ, 4.716 Инчи. - Големина 14 : 12,5 СМ, 5,5 САД, 4,5 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА, 21еу, 4,9125 Инчи. - Овој пар чевли се направени од материјал, дише и удобно. -Ѓон против лизгање, вашите мали деца нема да паднат кога ќе го носат овој пар чевли. - за ладна зимска облека. Може да биде подарок и за вашите мали деца. - Уникатниот дизајн на чевлите ќе ги направи вашите деца поубави и нежни . - Овој пар детски чевли се совпаѓаат со сите видови облека, давајќи им на вашите деца нов изглед.   1 х Пар Чевли. Овој пар чевли се направени од материјал, дише и удобно. Ѓон против лизгање, вашите мали деца нема да паднат кога ќе го носат овој пар чевли. Идеален за ладна зимска облека. Може да биде подарок и за вашите мали деца. Уникатниот дизајн на чевлите ќе ги направи вашите деца поубави и нежни.

Карактеристики

Производи во категоријата

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.