• Ново
Боење Хартија Ролна, 3.3 yd Заби Линии Деца Боење Ролна За Занает

Боење Хартија Ролна, 3.3 yd Заби Линии Деца Боење Ролна За Занает

Оценка на клиентот:
DEN 239.52

Износ
Залиха

Боење Хартија Ролна, 3.3 yd Заби Линии Деца Боење Ролна За Занаетчиска Спецификација : Тип На Ставка : Боење Хартија Ролматеријал : Хартија Применливи Пенкала : Маркери, Боички, Пенкала За Боја, Должина На Пенкала Во Боја На Вода : Прибл. 300см / 3.3д Рачно Мерење, Мала Грешка Може Да Постои Ширина : Прибл. 30см / 11.8 При Рачно Мерење, Може Да Постои Мала Грешка Список На Пакети : 1 Х Безбеден Материјал За Ролна Хартија За Боење : оваа ролна хартија за боење прифаќа безбеден и врвен хартиен материјал, лесен за рамномерно обојување, пигментот нема да навлезе. Заби Линии : оваа детска ролна за цртање е дизајнирана со заби линија, лесна за сегментација на графити. Лесно се лепи и лесно се отстранува. Спејсмен И Планети : оваа ролна за полнење бои содржи тема "спејсмен и планети", богата со содржина, што им овозможува на децата да цртаат свои бои.

Карактеристики

Производи во категоријата

Чевли За девојки Мали Кожени Чевли Единечни Чевли Чевли За Танцување Девојки Чевли За Изведба К i Големина Тениски Чевли Б аби

DEN 271.84

Горниот Материјал : СТП Единствен Материјал : Гума Стил на пети : Кружен прст Висок Стил На Пета : Рамна Пе

Жени Елегантна Чипка Против Вратот Камис Без Ракави Тенки Камизоли Надвор Од рамото Гроздобер Резервоар Без Грб Врвна Летна

DEN 1.33

Женски Бендо Надвор Од Рамо Врвови Со Еднобојни Летни Обични Врвови Без Ракави Без Ракави Улична Облека

Детски Стол За Лулка На Отворено Столче За Лулка Дрвен Антички Висок Грб Стол За Лулка За Сите Временски Услови Внатрешен Двор

DEN 3.33

Карактеристики : Погоден За деца детскиот стол за лулка Ќе направи Одличен додаток на секоја просторија

солакол Ракав Фустан За Жени Жени Обичен Фустан Со Половина Ракав Ревер Цвет Печатење Кошула До Глуждот Фустан Половина И Половина

DEN 319.20

Големина : И Големина : Мали САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 100см / 39.37" Половината : 100см / 39.37" Должин�

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.