• Ново
Авамо Долги Ракави Блуза За Мажи Печатени Лабава Фит Маица Пуловер Салон Носат

Авамо Долги Ракави Блуза За Мажи Печатени Лабава Фит Маица Пуловер Салон Носат

Оценка на клиентот:
DEN 1.33

Износ
Залиха

Опис : Пол : Мажи, Мажи, Момчиња, Господин Стил : Мажи Печатени Врвови Со Долги Ракави Лабави Маици Тип На Шема На Блуза : Печати Боја : Како Прикажани Слики (Опционално)Големина : С, М, Л, XL, XXL, 3 XL, 4 XL (Следете ја табелата со големини за да изберете ве молиме)Материјал : 90% Полиестер, 10% Памучно Деколте : Ѓердан На Екипажот : Колкови Должина На Ракавот : Сезона На Долги Ракави : Пролет ,c Прилики : Секојдневно, Патување, Одмор, Работа, Забава, Секојдневно, Состаноци, Филмови, Дневни Карактеристики : 1. Материјал : Полиестер и Памук, Меко И Свилено Чувство, Удобно.2. Дигитален Печатење Добро дизајнираниот Стил ќе Ве Направи Уште Поуникатни. Моделот Е Извонреден И Убав. Особено Популарен. Ова Е Исто Така Одличен Избор За Празнични Подароци.3. КУЛ МОДНА МАИЦА : Без Пилинг, Машина За Перење, Повеќе Стилска Блуза. Може да се комбинира со фармерки, спортски панталони, комбинезони, секојдневни панталони.4. Пред да нарачате, проверете ја табелата со големини за да ја изберете вистинската големина.5. Повод : Погоден за секојдневно секојдневно носење, канцеларија, училиште, забава, клуб, улица, фотографирање, трчање, спорт, одмор, датум на одмор, Божиќ, Фантастичен Подарок.Содржина на пакетот : 1 х Плус Големина Маица (други Додатоци не се вклучени)Совети : 1. Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!2. Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот.3. Ве молиме дозволете 1-3см се разликува поради рачно мерење, благодарам. (Целото мерење во см и ве молиме имајте предвид 1см=0,39 инчи, 1 инч=2,54 см) Стил - Машки Врвови За Печатење, Маица Со Долги Ракави На Вратот на Екипажот, Модна Маичка За Пролет Fall, Лабави Секојдневни Врвови. Материјал-90% Полиестер, 10% Памук. Ткаенината е мека и еластична, удобна за вашата кожа. Дизајн-Обична маица за вратот на екипажот, плус големина, долг ракав, трендовски и елегантен. Повод-Едноставен и природен дизајн ја прави оваа маица совршена за работа, секојдневна, празнична забава, пикник, секојдневно носење. Мерење-ве Молиме погледнете ја нашата табела со големини во втората детална слика. Совети : табелата со генерички големини не е нашата големина.

Карактеристики

Производи во категоријата

Ахгли Компанија машина што може да се пее во затворен квадрат Индустриски модерен килими со кафеава област, 3 'квадратни

DEN 3405.60

Ахгли Компанија машина што може да се мие во затворен плоштад, современи килими со кафеава област со каф

Планични сандали со перница жени летни жени дебели потпетици околу пети цврсти удобни сандали платформата Сандали зелени 8

DEN 2.67

Клинови сандали за жени лак декор, рамен облик на сандали за жени, обични отворени пети сандали, жени сан

Попкреација Среќен Божиќ Ѕид Таписерија Гроздобер Божиќ Орнаменти Чорапи Дома Декор Таписерија Ѕид Виси За Студентски Дом Фрли

DEN 527.84

Висококвалитетна полиестерска ткаенина, еднострано печатење Ткаенината е силна, издржлива и ако се гри

Исламска ретро геометриска шема таписерија марокански архитектонски wallид што виси дневна соба спална соба дома wallид декор

DEN 2.00

【Трајни】 : Таписеријата е изработена од висококвалитетна полиестерска ткаенина, која е супер мека, не �

Женски Кошули Со Долги Ракави Вратот На Екипажот Обични Лабави Врвови За Пуловер Со Еднобојни Основни Маици Кошула За Паѓање

DEN 0.33

: 2xГолеми САД : 12 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 16 ЕУ : 42 Биста : 124cm / 48.92" Ракав : 62cm / 24 Големина : ХГолеми САД : 10 ВЕЛИКА БР

Piggy Bank, анти-падна банка за монети, момчиња девојки најдобар подарок за деца за деца за деца кои складираат монети одлични

DEN 239.84

Piggy Bank, AntiFall Coin Bank, Девојки за момчиња Најдобар подарок за деца за деца, кои чуваат 200 монети Одлични подар

Hanas модни чорапи женски макси здолниште Бохо лето здолниште плетиран ретро долги плетени здолништа миди здолниште жолто

DEN 3.33

Големина : S САД : 6 Велика Британија : 10 ЕУ : 36 половината : 64cm / 25.20 '' Должина : 102cm / 40.16 '' Големина : М САД : 8 Ве�

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.