• Ново
Куристан Истон Мејнард Антички Крем-Тепих Од Лосос

Куристан Истон Мејнард Антички Крем-Тепих Од Лосос

Оценка на клиентот:
DEN 579.84

Износ
Залиха

Покажувајќи уникатна фузија на модерни Европски влијанија со класични дизајнерски елементи Колекцијата Истон нуди софистицирана модна изјава за денешните преодни ентериери. Овие кадифни теписи веднаш внесуваат чувство на стилска удобност во секој простор и создаваат прекрасна основа за елегантно живеење. Лице-в-лице вилтон ткаен од 100 проценти Полипропилен Од Куртрон поставен на топлина, ова ултра фино синтетичко предиво е и издржливо и раскошно меко. Додавајќи уште поголем луксуз во колекцијата, килимите Од областа Истон имаат еден милион поени предиво по квадратен метар што резултира со густа површина која се чувствува богата и попустлива. Со шик спектар на дизајни кои вклучуваат големи цветни мотиви, како и повеќе современи/апстрактни модели, Истон нуди свежаesетика која апелира до широк спектар на украсни вкусови. Куристан Истон Мејнард/Антички Крем-Лосос Килим : лице-в-лице вилтон ткаени. Повеќе од 1 милион поени по квадратен метар. Мека луксузна завршница. 100 проценти Топлина-Сет Куртрон ултра-фини полипропилен куп. Куп ткаат. Преоден стил. 1-година ограничена гаранција.

Карактеристики

Производи во категоријата

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.