• Ново
Боја Хемиско Пенкало Притисни Тип Боја Мултифункционален Маркер Фино Совет Училишна Канцеларија Снабдување 5МЛ

Боја Хемиско Пенкало Притисни Тип Боја Мултифункционален Маркер Фино Совет Училишна Канцеларија Снабдување 5МЛ

Оценка на клиентот:
DEN 1.67

Износ
Залиха

WQZJJ 10 Боја Топчесто Пенкало Притисни Тип Боја Мултифункционален Маркер Фин Врв Училишна Канцеларија Снабдување 5mls спецификации : стил : роман и практичност големина : 15cm/5.91 инчи содржи : 1x топчеста пенота : Ве Молиме Дозволете Мала Разлика поради Рачно Мерење.Покрај Тоа Што Различни Компјутери Различно Ги Прикажуваат Боите, Бојата На Вистинската Ставка Може Малку Да Се Разликува Од Сликите Подолу Ви Благодариме за Вашето Разбирање (1 инч = 2,54 см), Ве Молиме Проверете Го Пред Да Го Нарачате Нашиот Производ, Благодарам. Различни стилови, но светло обоени хемиско пенкала им овозможуваат на секој ученик во класот, секој гостин на забавата и секој во канцеларијата да има свое хемиско пенкало. Лесно помеѓу сите 10 бои за да се обезбеди најдобра боја за секој вид пишување што го правите. Покрај стандардните црни, сини и црвени мастила, овие пенкала вклучуваат и портокалова, зелена, виолетова, итн. Можете да снимате и обележувате важни информации во различни бои на хартии или книги, ова ги прави записите да изгледаат појасни и полесни за прегледување, што го прави учењето и работата поефикасно. Корисен подарок за деца, студенти, канцелариски работници и многу повеќе, тие ќе со ова пенкало. Изненадете ја вашата сакана или расипете се. Нашиот тежок kономски комплет за алатки е одличен избор за подароци, подароци за мажи, подароци за роденден за мажи или секој што сака подобрување НА домот САМ или бара алатки со повеќе џебови за да ги додаде во нивната кутија со алатки.

Карактеристики

Производи во категоријата

Кимберли, Ален Злато Украсено Дрво Врамено Со Музејско Уметничко Печатење Со Двојно Матирање Со Наслов-Виолетова Розова Був

DEN 2.67

Кимберли, Ален 20х20 Златно Украсено Дрво Врамено Со Уметнички Принт Со Двојно Матирање Со НасловВиолето�

Кингстон Месинг ЦД43300Д 1 2 ФИП 3 8 О. Д. Анти-Заплени Делукс Четвртина-Свртете Керамички Хардиск Кертриџ Агол Стоп, Мат Црна

DEN 159.04

Кингстон Месинг затворачките вентили се произведени според највисоките стандарди за квалитет кои нуда

Заштитен знак Ликовна Уметност Апстрактен Плоштад Што Се Одвива Цвет 1 Платнена Уметност Од Amми Вангсгард Бела Мат, Сребрена

DEN 2.67

Подготвена за презентација во рамка достапна Во различни големини Заштитен Знак Ликовна Уметност "Апст

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.