• Ново
Агли Компанија Машина За Перење Внатрешен Плоштад Апстрактно Жолто Модерно Подрачје Килими, 4 ' Плоштад

Агли Компанија Машина За Перење Внатрешен Плоштад Апстрактно Жолто Модерно Подрачје Килими, 4 ' Плоштад

Оценка на клиентот:
DEN 0.33

Износ
Залиха

Нашите Килими што се перат се практично и стилско решение за зафатени домаќинства и области со голем сообраќај. Тие се лесни за чистење, убави и издржливи, што ги прави паметна инвестиција за секој дом. Кога ќе се појават истури или неред, едноставно фрлете го килимот во машината за перење и поставете го рамно да се исуши за свеж, чист изглед. Овие килими се исто така отпорни на истурање, отпорни на дамки и се перат во машина, така што ќе можете да уживате во нив без да се грижите за скапите такси за чистење или непријатните мириси. Ние нудиме различни форми и големини за да одговараат на секој простор во вашиот дом, и секој од нив има прекрасен дизајн кој сигурно ќе го надополни вашиот декор. Шенил-Полиестерски Куп; Нелизгачка Подлога, Се Појави Моќност; Висина На Купот : 0,08 инчи. Машина За Перење. Хипоалергично. Отпорен На Дамки. Пријателски За Миленичиња И Деца. Истури Отвратителен-истури како кафе и вино исчистете се со малку сапун и вода, одржувајќи ја дамката од тепихот слободна.

Карактеристики

Производи во категоријата

Божиќен Грд Џемпер Дуксер За Женски Женски Моден Печатен Џеб Блуза Со Долги Ракави Секојдневни Врвови Дуксери Со Копчиња Дуксери

DEN 3.00

Добредојдовте во Нашата Продавница ❀ СОВРШЕН БОЖИЌЕН СТИЛ : каков симпатичен дуксер за оние љубители Н�

Образование Играчка Топка Загатка Осветлување Музика Флеш Бие Мода Дете Електрични Креативно Образование Други Разнобојни

DEN 222.24

Модна Музика Нова Светлосна Топка Флеш Дете Креативна Загатка Електрични Бие Играчкикарактеристики : П

Hfyihgf Женски Обични Дуксери Со Дуксери Симпатична Џеб За Пуловер Од Диносаурус Врвки Со Долги Ракави Врвови Со Качулка Тинејџерки

DEN 271.84

82" Рамо : 68cm / 26 Овие врвови може да се дадат и како подарок на пријателите и семејството Големина : XL САД : 1

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.