• Ново
Темоган Женски~ Кожурец Обвиткан Креп Долг Ракав Преголем Отворен Преден Кардиган

Темоган Женски~ Кожурец Обвиткан Креп Долг Ракав Преголем Отворен Преден Кардиган

Оценка на клиентот:
DEN 287.84

Износ
Залиха

Темоган ЖЕНСКИ С~3Х Кожурец Обвиткан Креп Долг Ракав Преголем Отворен Преден Кардигана лесен, плетениот дрес ја издигнува удобноста на кожурецот кардиган кој изгледа одлично низ куќата или по обврски.Совршено за пролет до easy лесно layering.It одлично оди со практично се дење или ноќе! Отворен фронт, Долги ракави Со Капење, Растеглив лесен креп. Лабаво вклопување, Вградени манжетни со ленти, Лабаво вклопување. Здраво-Ниска заоблена предна / исправена задна полите, должина На Колкот. Водич за големина : одговара точно на големината, земете ја вашата нормална големина, S = Големина(4-6), M = Големина(8-10), L = Големина(12-14), XL = Големина(16-18). Големина на моделот : 5 '3" висина, 33 "биста, 24" половината, 34 " колк, и носи големина S или 1xl. 95% Вискоза, 5% Спандекс; Машина За Перење, Направена во Виетнам. ЗАБЕЛЕШКА : пред нарачката, ве молиме внимателно прочитајте Ја Табелата Со Големини што ја дадовме на сликите (не табела со големини).

Карактеристики

Производи во категоријата

1.0 Кт Перница Сече Сина Природна Аквамарин 18к Розова Розова Златна Изјава За Гравирање Годишнина Ангажман Свадба Пасијанс

DEN 2.67

Дизајнерката Клара Пучи накит изработен во Соединетите држави направен да трае цел живот, совршен за се

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.