• Ново
Хонда Спогодба ИР537П Мермер Беж Бисер Кварт Боја За Автомобил Авто Камион

Хонда Спогодба ИР537П Мермер Беж Бисер Кварт Боја За Автомобил Авто Камион

Оценка на клиентот:
DEN 2.33

Износ
Залиха

Комплетот вклучува 1 Литар премиум уретанско основно палто ова е вистинска уретанска подлога исто како и ОЕ финишот на вашиот автомобил. Дизајниран за апсолутна издржливост и прецизно совпаѓање на бојата. Нашиот универзален основен слој може да се користи со било кој квалитетен уретан или полиуретан јасен слој. Ова е вистинска уретанска подлога исто како и ОЕ финишот на вашиот автомобил. Дизајниран за апсолутна издржливост и прецизно совпаѓање на бојата. 1 : 1 Сооднос На Мешање со соодветен температурен опсег на редуктор. Најдобар квалитет допир (допир) боја на пазарот! . Надворешен Код На Боја : ОДНОСНО-YR537 P-Honda-Accord-MB-BCQ-AL33. За Автомобил или Камион : Хонда Спогодба ИР537П Мермер Беж Бисер.

Карактеристики

Производи во категоријата

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.