• Ново
Имате Жени Плус Големина Блузи Против Вратот Краток Ракав Печатење Со Џебна Туника Кошула

Имате Жени Плус Големина Блузи Против Вратот Краток Ракав Печатење Со Џебна Туника Кошула

Оценка на клиентот:
DEN 2.67

Износ
Залиха

Големина : L Биста : 112cm/44.09" Рамо : 42cm/16.54" Ракав : 18cm/7.09" Должина : 68cm/26.77" Големина : XL Биста : 118cm/46.46" Рамо : 43cm/16.93" Ракав : 19cm/7.48" Должина : 69cm/27.17" Големина : XXL Биста : 124см/48.82" рамо : 44см/17.32" ракав : 20см/7.87" должина : 70см/27.56" големина : хххл БИСТА : 130см/51.18" рамо : 45см/17.72" ракав : 21см/8.27" должина : 71см/27.95" големина : ххххл биста : 136см/53,54" рамо : 46см/18,11" ракав : 22см/8,66" должина : 72см/28,35" големина : хххххл БИСТА : 142см/55,91" рамо : 47см/18,50" ракав : 23см/9,06" должина : 73см/28,74" опис1. [Ткаенина] : висококвалитетен имитационен памучен материјал, кратки ракави Со Вратот, целокупна ткаенина за облека што дише, многу удобна, многу мазна за кожата, многу удобна за носење во текот на целиот ден2. [Дизајн] : женски кошула на врвот, секојдневен врв, Дизајн На Вратот, кратки ракави, лабав крој, удобен материјал, женска модна кошула погодна за канцеларија, работа, одмор, плажа, училиште, излет, забава, дом и секојдневно носење3. [Појавување] : Спарете со тесни панталони, јакни, фармерки, каприс, панталони или здолништа во пролет или лето за да бидете поелегантни и женствени4. [Големина] : ткаенината на овој производ е еластична. Пред да купите, ве молиме внимателно проверете ја вашата големина и направете внимателен избор. 5. ● Чистење И Нега : се препорачува чистење со температура на водата под 30 Степени Целзиусови или ладна вода за да се избегне избледување. Различни бои на мониторот може да имаат мали разлики во бојата, ве молиме немајте предвид информации за производот : Пол : Женска Прилика : слободно време,Материјал : тип На Полиестерпетер : стил на печатење : секојдневна и сексилегија : редовна кратка дебелина на ракавот : стандарден метод за чистење : измијте ги рацете во ладна вода, закачете или исушете ќе добиете : 1 Женска ткаенина со кратки ракави : 95% Полиестер,5% Спандекс. Висококвалитетните материјали ги прават овие маици доволно да се протегаат. Тој е лесен, дише и мек, ќе ви овозможи пријатно искуство со носење. Карактеристики : В маици за вратот, плус врвови со кратки ракави, печатење со џебови кошули, секојдневна летна облека, трендовски пролетни блузи, стилски и економичен главен производ за гардероба. Повод : оваа симпатична блузи може да оди од плажа да работат на повик датум ноќ. Погоден за враќање на училиште, излегување, канцеларија, бизнис, одмор, шопинг или само секојдневно носење, какви било прилики. Натпревар : тоа е едноставен, но никогаш застарен стил кошули за било која возраст. Можете да го облечете со здолниште, панталони или јакни или да го носите секојдневно со фармерки, шорцеви. Напикано или навлечено однапред ќе ви даде врвен изглед. Упатство за перење : Рачно/машинско перење во нежно со ладна вода, закачете се да се исуши или исушете ја линијата, не избелувајте, топло железо доколку е потребно.

Карактеристики

Производи во категоријата

Класична Рамка Класична Рамка Рустикална Рамка За Слика Изберете Ја Вашата Големина Декор На Фарма Бела Рамка Црна Потресена

DEN 565.28

Потресена Рамка, Класична Рамка За Слика, Рустикална Рамка За Слика, Рамка На Фарма, Рамка 11х14, Рамка 8х10,

Навлаки За Перници Фрлаат Сјај Куќишта За Покривање На Куќишта Светки Перница Софа Квадратна Навлака За Перница Рустикален Лен

DEN 303.84

Опис Оваа ставка е изработена од врвен материјал за издржлива и долготрајна употреба без избледување и

Кпоплк Девојки Ниски Потпетици Чизми До Глужд Модерни Зимски Деца Чизми Момчиња И Девојчиња Чизми До Глужд Дебел Ѓон Нелизгачки

DEN 367.84

Девојки Ниски Потпетици Чизми До Глужд Модерни Зимски Деца Чизми Момчиња И Девојчиња Чизми До Глужд Деб

Зодгу Палта За Дуксери За Мажи Жици Со Качулка Со Кенгур Џеб Градиент Печатење Со Патент Спорт Фитнес Вратоврска Боја Печатење

DEN 3.33

74 "Рамо : 54cm / 21 Фустани За Жени : XXГолеми САД : 12 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 16 ЕУ : 42 Биста : 118cm / 46.Зодгу Палта За Дукс�

Дадарија Долна Облека Жени Жени Чипка Со Висок Струк Шорцеви За Обликување На Телото Гаќи За Контрола На Стомакот Црн ХХХХЛ,

DEN 0.67

Повод : Секојдневно, Секојдневно Ве Молиме контактирајте не пред да аплицирате за враќање, ние ќе го изб�

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.