• Ново
Леано железо од Трамонтина 5. Кварта со кварта, холандска рерна

Леано железо од Трамонтина 5. Кварта со кварта, холандска рерна

Оценка на клиентот:
DEN 1.00

Износ
Залиха

Новиот 5,5 Qt на Трамонтина. Емајлираната леано железо овална холандска рерна ја надополнува класичната форма и функционалноста на холандската рерна линија на Трамонтина. Оваа ставка е исто така идеална за подготовка на бавни варени оброци, плескање месо, печење, пржење и многу повеќе. Холандската рерна оди од шпоретот или рерната десно на масата, а леаното железо ја задржува топлината за да ја задржи храната топла за сервирање. Изградба на леано железо-бела порцеланска емајл Внатрешна завршница, надворешна порцеланска емајл, е издржлив и гребење на гребење на фенолни конолични конолични гребени за кондензација на ладилници на гас, електричен и керамички стаклен готвач, безбеден до 400 степени FHAND, само за миење садови директно на масата за сервирање.

Карактеристики

Производи во категоријата

Декор За бања Микрофибер Пешкир За Плажа Супер Лесен Шарен Пешкир За Бања Песочно Ќебе За Плажа Повеќенаменска Крпа За Патување

DEN 639.84

Нашата предност : 1.Изработени од микрофибер, со одлична мекост и comfort.2.It има добра и висока стапка на апс�

Акихол Женски Градници Удобни Плус Големина Женски Градници За Затворање Пред Затворање Плус Големина Чипка Целосна Покриеност

DEN 696.00

Нови Жени Јога Теретана Фитнес Спортски Градник Притисни Нагоре Шуплив Градник Вежбање Теретана Јога Г

Машка Контрола На Стомакот Облека За Обликување Висок Струк Слабеење На Стомакот Шорцеви За Компресија Боксерски Гаќи Долна

DEN 2.00

Машки Шорцеви За Обликување На Стомакот Мажите Стомак Контрола Шорцеви Изградете Ја Вашата Самодоверб�

Дтидтпе Јакни За Женски Палта За Жени, Женски Водоотпорен Мантил За Дожд Цврста Качулка Јакна Ветроупорен Надворешен Капут Плус

DEN 1.00

Преференцијалната цена и квалитетот на горното ниво се наш врвен приоритет.1 инч = 2,54 см, 1 см = 0,394 инчи.90" �

Usmixi Женски Тенкови Врвови Лабава Четвртина Патент Дами Мода Печатење Маица Елек Лето Трендовски Карактер Графика V - Вратот

DEN 288.00

Врвовите на резервоарот ќе течат кога одите и ќе се чувствувате меки против вашата кожа Ако имате било к

Ноќта на вештерките Гаража Декор Постави Ноќта На Вештерките Гаража Налепница Гаража Врата Автомобил Декоративни САМ Налепници

DEN 2.33

Опис Дали барате налепница За Ноќта на Вештерките за украсување на вашиот дом? Ова гаден ѓаволски очи за

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.