• Ново
20 20 Едноставно Дејзи Ноќта на вештерките за Ноќта на вештерките за Ноќта на вештерките Полиестер затворен перница на отворено, Традиционална портокалова Количина

20 20 Едноставно Дејзи Ноќта на вештерките за Ноќта на вештерките за Ноќта на вештерките Полиестер затворен перница на отворено,

Оценка на клиентот:
DEN 1.67

Износ
Залиха

Создадете празнична и забавна атмосфера во вашиот дом оваа сезона на Ноќта на вештерките со нашата Simply Daisy 20 "x 20 " Традиционални портокалови Ноќта на вештерките за Ноќта на вештерките на Ноќта на вештерките, затворен/надворешна перница од колекцијата на вештерки. Оваа затворена/надворешна перница ќе додаде забава и стил на вашиот трем, палуба или внатрешен двор! Оваа декоративна перница е отпечатена од обете страни и е направена со мека, издржлива надворешност на полиестер, и исполнета со надолна алтернатива за јасен изглед и удобно искуство со седење. Ткаенината е отпорна на временските услови, мувла и мувла за да можете да го истакнете вашиот затворен или отворен декор. Тој е зашиен затворен со раб на нож и може лесно да се исчисти или да се исчисти. Мека вртена полиестерска надворешност. Зачудувачки дизајни отпорни на временски услови. Отпорен на мувла и мувла. Faux down. Зашиено затворање.

Карактеристики

Производи во категоријата

Уникатен Разбој Бушвик Брајтон Килим Зелена Сина 6 '1 Кружна Граница Боемски Совршен За Трпезарија Влезна Соба Детска Соба

DEN 1.67

Од Колекцијата Брајтон, овој уникатен килим означува дека стариот го исполнува новиот тренд! За секој с�

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.