• Ново
Бесплатно-АВ метал во wallидот со нокаут

Бесплатно-АВ метал во wallидот со нокаут

Оценка на клиентот:
DEN 249.44

Износ
Залиха

Бесплатно-АВ АВА2-В метална кутија во wallид со нокаут (голем; без излез на електрична енергија); Држи до 25 bs; Дизајнот со низок профил се вклопува зад најтенките монтирани инсталации помеѓу 16 "центри за дрвени столбови кога се позиционирани вертикално; тешка мерач на челична конструкција на ладно мерач; позиции хоризонтално или вертикално за да се создаде најдобриот изглед; вклучува и кабелски врски големи; без излез за напојување; бело; Оваа метална кутија во wallид без wallид со нокаут (голем; без излез за напојување) е висококвалитетна jallидна плочи и додатоци од нашиот домашен театар и прилагодено инсталирање ТВ, кабли за додатоци за проектори и домашно театар, конектори и додатоци wallидни плочи и додатоци Колекции. Кутија за управување со кабел и складирање без прицврстување : Држете до 25 килограми. Дизајнот со низок профил се вклопува зад најтенките монтирања и приказите на рамни панели. Инсталира помеѓу 16 "центри за дрвени столбови кога се позиционирани вертикално. Тешка мерач на челична конструкција со ладно валани. Позиции хоризонтално или вертикално за да се создаде најдобриот изглед. Вклучува кабелски врски и гром. Голем. Без излез на електрична енергија. Бело.

Карактеристики

Производи во категоријата

Па На Киселина Слободен Душеци Наклон Сече За Слики - Бла екут Матборди Одбори За Печење И Јасна Фото Мат Кеси за турс, Слики,

DEN 1.33

25 Единечни ДУШЕЦИ Одбори За Печење Без Киселина И Вреќи За Заптивки, Со отворање на туре за фотографија �

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.