• Ново
Без граници јуниори плус големина ги тужеа хеланките на глуждот, 3-пакет

Без граници јуниори плус големина ги тужеа хеланките на глуждот, 3-пакет

Оценка на клиентот:
DEN 799.68

Износ
Залиха

Супер-мека тужена завршница, ласкаво вклопување и удобно чувство и што имате? Нови хеланки од без граници. Мора да се има основно во секоја сезона, овие хеланки за влечење на глуждот доаѓаат во удобен три пакувања и сигурно ќе бидат почеток на многу одлични облеки. Само на. Материјал : 90% полиестер/10% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Сет вклучува : 3 пара хеланки. Големина : Моделот е 5’11 ”и носи големина 1x. ФИТ : Тенок. Подигнување и инсејм : Висок пораст; 27 "ИНСЕАМ. Затворање : Повлечете со еластична половината. Џебови : Ниту.

Карактеристики

Производи во категоријата

Универзитет Бредли Универзитет 11W 8,5ч Менхетен Црн сингл Мат злато вкоренета Диплома рамка со бонус во кампус слики литограф

DEN 2.67

Диплома рамка со златен фолија печат на официјалните универзитетски ознаки и испечатена со име на унив�

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.