• Ново
Plusенски плус активен патнички патент

Plusенски плус активен патнички патент

Оценка на клиентот:
DEN 516.48

Износ
Залиха

Останете удобни и стилски со Pantsенски патнички панделки во Авиа. Направени од мешавина на полиестер и спандекс, тие се екстремно лесни и истегнати - совршени за интензивно тренингот. Станот предниот дел и 2x2 ребрата лента за половината вметнува удобно ја гушка половината. Исто така, се одликуваат со странични џебови за погодност и метални групи и совети за издржливост за издржливост. Патничкиот пантолона е одлично самостојно, но исто така и за носење на вашата опрема за вежбање кога се упатувате кон салата. Активна големина на Плус со големина на Avia Plus Active Lightight.

Карактеристики

Производи во категоријата

Студените индустрии што паѓаат на бршлен винова лоза природа Минимална зелена акварел Рамнен wallиден дизајн на wallидови од

DEN 719.84

Прво дојде дрво, а потоа дојде платно, и сега ја воведуваме нашата „врамена текстурална wallидна уметност

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.