• Ново
Девојки од кратки ракави на Свети Ева, панталони за спиење и шорцеви, 3-парчиња PJ сет, големини 4-16

Девојки од кратки ракави на Свети Ева, панталони за спиење и шорцеви, 3-парчиња PJ сет, големини 4-16

Оценка на клиентот:
DEN 287.68

Износ
Залиха

Совршено за дневно сонување или сонување ноќе, овој три парчиња PJ поставен од Свети Ева е неверојатно удобно кога е време да се дневен или да заспиете. Одликувајќи се со краток ракав, панталони за спиење и шорцеви за спиење, овие парчиња се супер погодни за мешање и совпаѓање. Вклучува 1 врв на кратки ракави, 1 пар панталони за спиење и 1 пар шорцеви за спиење. Топ : екипаж; кратки ракави; Контрастно печатење од предната страна. Панталони : стил на влечење; Еластична лента за половината. Шорцеви : стил на влечење; Еластична лента за половината. 100% полиестер. Машина за перење. Увезени. Девојки од 3 парчиња пижама поставена од Света Ева.

Карактеристики

Производи во категоријата

Завртки за завеси со хардвер за монтирање- декоративни куки за вратоврска со финалиња на кристална топка, поставени од Дом на

DEN 223.84

Овој стилски поврат на завесите поставен од Сомерсет Дом е атрактивен додаток на кој било декор на домо�

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.