• Ново
3. КТ. Розов кубни цирконија ореолон прстен во 2 тон над среброто на стерлинг

3. КТ. Розов кубни цирконија ореолон прстен во 2 тон над среброто на стерлинг

Оценка на клиентот:
DEN 879.84

Износ
Залиха

Овој Сваровски розов CZ Halo прстен е направен во .925 Стерлинг сребро. Давајќи два тон ефект, страните се позлатени во розово злато. Овие страни имаат филигранско срце со дизајн на бесконечност. Поставени во четири облози, овој прстен ќе искра. Достапна е обетка и ѓердан (се продава одделно). Направено во сребро. 7мм розова рунда Сваровски ЦЗ. Филигран Шанк Хало прстен.

Карактеристики

Производи во категоријата

иопко биро организатори и додатоци Патување Врвка За Влечење Тоалет Козметички Преносни Кеси Организатор полици За складирање

DEN 384.00

Барел Патување Козметички Врвки За Миење Шминка Организатор За Складирање Тоалетна Торбичка Карактери

жизаиху панталони со широк струк за жени лето нов стил секојдневни шорцеви со цврста боја лабави меки ладни памучни и ленени

DEN 319.84

Преференцијалната цена и квалитетот на горното ниво се наш врвен приоритет.Почитуван Клиент : за да изб�

Ступел Индустрии Значаен Љубовен Живот Калиграфија Ботанички Шарена Граница Дрво Ѕид Уметност, 19, Дизајн Од Рејчел Ниман

DEN 337.76

сите наши ѕидни плочи започнуваат како висококвалитетни литографски отпечатоци кои потоа се монтираат

Мерач На Годишно Ниво Перење И Комунални Мијалник Комбо Во собата Со Болден Кујна Тапа И Сапун Диспензерот, Нерѓосувачки Челик

DEN 3199.84

Направете смела изјава во вашата кујна со препознатливо модерен мијалник Од Серијата КРАУС Пакс, со агл

Тенми Цветни Зашиени Каубојски Чизми За Жени Со Зашилен Прст Ниска Буци Потпетици Везени Родео Западни Чизми Со Средно Теле

DEN 575.84

Опис : Состојба : 100% Сосема Нов И Висок Квалитет Пол : Жени Жена, Дами Дама, Женски Тип На Шема : Сончогледо

Налепница За Автомобил Неколку Дена Се Што Зборувам Е Време На Екранот Мамо Живот Смешен Родител Налепница За Налепници За Прозорци

DEN 143.04

Прикажете ја вашата страст со Оваа Бела Винил Налепници Цитати Налепници Инспиративни Цитати Налепниц�

Adenio Клиренс Жени Обични Кошули Со Кратки Ракави Туники Блузи За Летни Жени Резервоар Без Прерамки За Врвови На Летни Цевки

DEN 287.84

Удобен материјал; погоден за различни прилики Ве молиме испратете ни епошта.Женски Резервоар Без Прера�

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.