• Ново
Elle Vegan Leather Mase Hobo Tag

Elle Vegan Leather Mase Hobo Tag

Оценка на клиентот:
DEN 1.33

Износ
Залиха

Оваа дизајнерска торба е дел од колекцијата MKF од Миа К. Фароу направена од висококвалитетна кожна ткаенина од кожени ткаенини, поставени на врвот, дизајниран со луксузен златен тон, ентериер, се одликува со пространа оддел со два патенти џебови и лизгање во џебовите надворешни карактеристики на задниот дел од зимскиот џеб и џебови и ги има Две патенти странични џебови со единечна рачка украсена со рачно бришење. РАБОТНИ РАБОТИ 11 Во мерења : 14 во W x 18 во L x 6 во H хобо торби за жени, чанта за хобо за жени, женски хобо торби, жени со чанти за хобо, чанти за дизајнер на хобо.

Карактеристики

Производи во категоријата

Кепуман 5 ' Троседна Вреќа-Кадифни Ултра Меки Кеси За Грав Столици За Деца, Тинејџери , Возрасни-Стол За Вреќи Со Мемориска

DEN 3024.00

?Удобното и забавно седење не е само за деца, туку и за нешто во што можат да уживаат и возрасните Нашата �

Пријатели Ѓердан Пријател Ѓердан Подароци За Девојки Жени Пријатели Далечина Роденденски Подароци Ѓердан За Жени Трендовски

DEN 111.84

Пријатели ѓердан 2 Пријател Ѓердан Подароци За Девојки Жени Пријатели Дистанца Роденденски Подароцика�

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.