• Ново
Вашата зона голема летала, розова, брои

Вашата зона голема летала, розова, брои

Оценка на клиентот:
DEN 2.00

Износ
Залиха

Вашите големи флексибилни канти за зона се совршено решение за сите ваши потреби за складирање. Овие канти со розова боја се изработени со мека, флексибилна пластика што се наведнува за да спречи пукање и кршење. Флексибилноста на отпадоците овозможува лесна организација на фиоки, а јазичето овозможува лесно отстранување од фиоката. Лесни и стабилни, тие заштедуваат простор и имаат вградени рачки за лесно носење. Овие канти се одлични за складирање и организирање играчки, игри, облека, книги и уметнички материјали. Меките пластични и тркалезни рабови ги прават овие канти за складирање идеални за деца. Канти за отпадоци мерат 11-инчи во должина за 8-инчи ширина за 4,5 инчи високи. Организирајте се со вашата зона голема флекс корпа. Вашата зона голема флекс корпа, розова, 3 брои : одлично за складирање облека, игри, играчки, книги и многу повеќе. Направено со мека, флексибилна пластика. Лесна и стабилна. Тркалезните рабови ги прават идеални за деца. Димензии : 11 "l x 8" w x 4.5 "H. Достапно во најразлични бои.

Карактеристики

Производи во категоријата

Панталони заштеда на прилагодено вклопување автомобилски подни душеци за epип Ренегад Цела временска заштита за автомобили,

DEN 1455.84

Панталони заштеда на прилагодено вклопување 4pc подот на автомобилот Постави за epип Ренегад 2021, дизајнир

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.