• Ново
Карат Т.В. Дијамант 10KT бело злато со дво-камен бајпас опсег

Карат Т.В. Дијамант 10KT бело злато со дво-камен бајпас опсег

Оценка на клиентот:
DEN 1.00

Износ
Залиха

Прославете го вашиот живот заедно со овој исклучителен бенд на годишнината од дијаманти. Изработено во бело злато, овој исклучителен дизајн има два дијаманти, што претставува и вашата пријателство и посветеност, сместена рамо до рамо на дијагоналата. Благодарното заобиколување на Шанк се блеска со помали дијаманти со акцент и го обвиткува централното дуо во пенлива прегратка. Брилијантна метафора за вашата романтична loveубовна приказна, овој прстен плени со дијаманти и светла полирана сјај. Империјал 1/2 Карат Т.В. Дијамант 10 KT Бело злато со дво-камен бајпас опсег : Дијамант Тежина : 1/2 Ct.Diamond Боја : H-Idiamond Clarity : I2 Diamond Поставување : Поставување на измет во 10 KT бело злато со злато во големини 6-9 не се во врска со дијамантите.

Карактеристики

Производи во категоријата

кнкрхпсе Тенк Топ За Жени Маици За Жени Женски Летни Врвови На Резервоарот За Вратот На Екипажот Лесен Елек Без Ракави Цврста

DEN 346.40

Преференцијалната цена и квалитетот на горното ниво се наш врвен приоритет.Почитуван Клиент : за да изб�

Посебна Јасна Хибридна Кутија Отпорна На Удари За Браник Галакси С 5Г - ТПУ, Акрилен Грб, Заштитник На Екранот Од Калено Стакло-Сина

DEN 2.33

Целосна заштита За Вашиот Samsung Galaxy S21 / S21 5 G (6.2" Екран) Јасното куќиште Отпорно На Удари Од distink ® обезбед�

Иопко Есенска Облека За Женски Дуксер За Женски Женски Пуловер За Печатење Со О-Врат Обичен Пуловер Со Долги Ракави Врвни Женски

DEN 175.84

41 " Врат : 63см / 24.55 "Ракав : 61см / 24 Големина : XL Сад Големина : 10 Велика Британија Големина : 14 ЕУ Големина : 40 �

Женските Панталони Печатат Секојдневна Права Нога Лабава Широка Нога Панталони Со Големи Димензии Класични Трендовски Панталони

DEN 271.84

Женските Панталони Печатат Секојдневна Права Нога Лабава Широка Нога Панталони Со Големи Димензии Кла�

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.