• Ново
Време на празник за време на празник, сорта на новогодишни украси, брои, ограничено издание

Време на празник за време на празник, сорта на новогодишни украси, брои, ограничено издание

Оценка на клиентот:
DEN 159.84

Износ
Залиха

Донесете го дома шармот со ограничено издание за време на празник, сорта на украси за новогодишна елка. Овој комплет за украси од 28 брои може да ви помогне да го дизајнирате изгледот на новогодишната елка во селска талент со 14 типа украси. Овие комплети за украси за очигледни очи се карактеризираат со четири стилови на распрскувани зелени, црвени и сребрени глобус украси, три сјајни цвеќиња, три бери собрани, две сјајни кардинални клипови, две клипови со овошје од пинекони, еден кариран був, еден црвен камион со дрво, еден Орнамент од свинче топка и украс од една топка со коњи, облечен во Дедо Мраз, еден црвен вагон исполнет со празнични украси и среќен Божиќ напишан на страната, и еден среќен Божиќен знак. Совршено за вештачки, како и за свежо исечени дрвја, украси за новогодишни украси за еркини за ерки на фармата за празници е совршен сет за надополнување на вашиот декор на новогодишната елка. Колекцијата на украси на фармата создава потпис за вашата елка. Сет со ограничено издание. Вклучува 28 украси во 14 различни стилови. Карактеристики 3 зелени, 3 црвени, и 3 украси од сребрен глобус, 3 сјајни цветни избори, 3 бери пикови, 2 сјајни кардинални клипови, 2 клипови со овошје, 1 кариран був, 1 црвен камион со дрво, 1 украс за свинче топка и 1 коњска топка Орнамент облечен во Дедо Мраз, 1 црвен вагон исполнет со украси за одмор и среќен Божиќ напишан на страната и 1 среќен Божиќен знак. Орнаментите на топката со расипување ја комбинираат убавината на стаклото со непрекинатоста на пластиката што ги прави совршени за домови со деца и миленичиња. Голем асортиман на украси овозможува најразлични погледи. Дизајните што привлекуваат очи се идеални за украсување за време на сезоната на празници. Совршен за вештачки и свежо исечени дрвја. Орнаменти на глобус мерат 2,76 ". Кардинални клипови мерат 5". Избор мерка 7 ". Бои : црвена, сребрена, зелена, природна. Материјали : пластика. Модел # 575697665.

Карактеристики

Производи во категоријата

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.