• Ново
Чудо нација на бебиња и мали деца за осип и сибла за пливање, 2 парчиња, 2-парчиња

Чудо нација на бебиња и мали деца за осип и сибла за пливање, 2 парчиња, 2-парчиња

Оценка на клиентот:
DEN 239.20

Износ
Залиха

Неговиот стил на игра за пливање е комплетен и тотално симпатичен токму на време за лето. Сетот за осип на осип и пливање на чудата на Nation Nation е совршен за плажа, базен или ден во дворот што се распрснува наоколу и е завршен во ткаенината UPF 50+ за да помогне во заштитата од сонцето. Исклучиво на. Материјал : 85% полиестер/15% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Сет вклучува : 1 чувар на осип и 1 пар стебла за пливање. Карактеристики на осип на стража : екипаж; контрастни ракави на Раглан; Графички принт од предната страна. Карактеристики на трупот за пливање : стил на влечење; сите отпечатоци; мрежна поставена; детали за цртање и еластична половината. Бебе и дете на бебиња и ситни за пливање на момчињата, поставени од Wonder Nation.

Карактеристики

Производи во категоријата

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.