• Ново
Клив Бренсон „Сфера и рефлектирана вода“ платно

Клив Бренсон „Сфера и рефлектирана вода“ платно

Оценка на клиентот:
DEN 1.00

Износ
Залиха

Уметник : Клив Бренсунсубјект : Пејзаж-апелатива : Модерни и современи проодни типови : галерија обвиткано платно Арта Ова подготвено за виси, уметничко дело завиткано од галерија има апстрактна фотографија од сфера што ја рефлектира водата. Истакнати бои : Сина, црна, светло сина, бела уметност лиценцирање Интернационал се разви во една од водечките компании за комерцијално лиценцирање во зборовите со над 600 уметници и скоро 100.000 слики во архивата надвор, ние сме во состојба да им обезбедиме на производителите во секоја категорија на производи пристап до категоријата на производи до најдоброто во ресурсите за дизајн. Клиенти делегираат АРТ лиценцирање на Интернационал за да го олеснат создавањето на нови производи за широка потрошувачка кои ги профитираат програмите за лиценцирање за производителите од прва класа низ целиот свет. Giclee (Jee-Clay) е напреден процес на печатење за создавање високо квалитетни репродукции на ликовна уметност. Остварливата извонредност што ја дозволува печатењето на Giclee ја прави репродукцијата практично разликува од оригиналното парче. Резултатот е широко прифаќање на Giclee од галерии, музеи и приватни колекционери. Завитката со галерија е метод за истегнување на платното на уметникот, така што платното се обвиткува околу страните и е обезбедена скриена, дрвена рамка. Овој метод на истегнување и подготовка на платно овозможува беспрекорна презентација на готовото сликарство. Без разлика дали станува збор за современ, рустикален, модерен или традиционален декор на стил, ликовната уметност на трговската марка нуди разновидна висококвалитетна, внимателно изградена wallидна уметност што сигурно ќе го надополни секој стил. Ние нудиме изобилство на уметнички теми кои се движат од фасцинантни апстракти до прекрасни пејзажи. Со асортиман на големини и стилови, како што се врамени, изменети врамени, панел, алуминиум, дрво платно или други медиуми, нашата уметност сигурно ќе донесе возбуда во која било област од вашиот дом. Од спалната соба, до дневната соба, па дури и во канцеларијата, ликовната уметност на трговската марка прави професионално рачно изработена, подготвена да виси wallиден декор што ќе се восхитува за наредните години! Важно : Избегнувајте купување фалсификувани производи и трансакција со неовластени продавачи. Побарајте го нашето лого на пакувањето за секој наш производи. Заедницата на трговската марка е посветена на обезбедување на потрошувачот апсолутна најдобра цена и вредност на целата наша линија на производи, што ги обезбедуваме со примена на ригорозен процес на контрола на квалитетот. Заштитената марка за трговска марка е регистрирана трговска марка заштитена од. Закон за трговска марка и ќе биде енергично одбрани. Клив Бренсон „Сфера и рефлектирана вода“ платно уметност.

Карактеристики

Производи во категоријата

Облека за стаклена куќа, женски атлетски тркачки резервоар за врвни перформанси спортски активни јога компресија што работи

DEN 527.84

Опремениот резервоар за Racerback идеален и за активно и за секојдневно носење Овој врв на резервоарот Racerback

Индустриски студенти во комплет бели зајаци очила во зимски чизми за сликање црна врамена уметничка печатена wallидна уметност,

DEN 533.28

Време е да ја поставите вашата соба со нашите свежи нови парчиња „врамени текстурирани wallидни уметност

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.