• Ново
Комплет за фустани за фустан од време на време на женското копче, 2 парчиња

Комплет за фустани за фустан од време на време на женското копче, 2 парчиња

Оценка на клиентот:
DEN 3.33

Износ
Залиха

Пријатен дизајн со плетено плетено го истакнува овој дво-парчен кардиган и фустан поставен од време и TRU. Комбинација од биро до вечера, овој комплет за облека за жени има странични парчиња на фустанот за лесно движење со опремена силуета што без напор го драпери и го гушка телото за ласкав изглед. Не заборавајте за соодветниот кардиган да се слоши како последен допир! Исклучиво на. Материјал : 50% вискоза/28% полиестер/22% најлон. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Сет вклучува : 1 кардиган и 1 фустан. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи големина S. Cardigan Карактеристики : Затворање на предните копчиња; долги ракави. Карактеристики на облекување : стил на пуловер; лажички врат; без ракави; 45 ”од висока точка на рамо; странични парчиња. Копче за женски копче и облекување поставени од време и TRU.

Карактеристики

Производи во категоријата

Заптивка за моторни плочи- Заптивката на тркалото се вклопува Изберете: 2005- Форд Бегство, 2005 година- Оддавање почит на Мазда

DEN 1.67

Motorcraft Wheel Seals изгради репутација во автомобилската индустрија за квалитет и занаетчиство Ние произведу�

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.