• Ново
Фарма куќа трактор цветни цути Транспортен графички уметнички галерија завиткани платно печатење wallидна уметност

Фарма куќа трактор цветни цути Транспортен графички уметнички галерија завиткани платно печатење wallидна уметност

Оценка на клиентот:
DEN 735.84

Износ
Залиха

Нашето испружено платно е создадено со највисоки стандарди. Ние ги користиме само мастилата со највисок квалитет и платно на нашите печатачи во куќата мимаки, а потоа исечете ги рачното и истегнете го секое парче над дрвена рамка дебела 1,5 инчи за виси. Уметноста е подготвена да се дружи без потребна инсталација. Да не спомнувам, во оваа големина, сигурно е дека ќе биде фокусна точка на која било просторија! Димензии : 30 x 1,5 x 24 инчи. Истечаните големини на платно вклучуваат стандард : 20 x 1,5 x 16 големи : 30 x 1,5 x 20 x-во-во-голем : 40 x 1,5 x 30 преголеми : 48 x 1,5 x 36. Уметнички дела се однесуваат на : земјоделство, село, цвеќиња, цвет, трактор, возило , Птица, земја, фарма, фарма. Дизајн по да биде ни ла. Совршено се вклопува во која било дневна соба, ден, ходник, канцеларија, влез, студија, трпезарија или соба за кревет.

Карактеристики

Производи во категоријата

Завртки за завеси со хардвер за монтирање- декоративни куки за вратоврска со финалиња на кристална топка, поставени од Дом на

DEN 223.84

Овој стилски поврат на завесите поставен од Сомерсет Дом е атрактивен додаток на кој било декор на домо�

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.