• Ново
Ournourneуни колекција женски Zoee Zoee Отворен плоштад пети -пети сандали

Ournourneуни колекција женски Zoee Zoee Отворен плоштад пети -пети сандали

Оценка на клиентот:
DEN 0.67

Износ
Залиха

Потпетици што се исто толку лесни како што се слатки, колекцијата Зои од Гурај. Со разоткриени ленти и отворен квадратен пети, можете да послужите гроздобер вибрации со која било облека. Овој дизајн на веганска кожа е комплетиран со блок потпетица и влошена влошка што ќе ве одржува на нозе со леснотија. Во колекцијата Journee, нашите стилови на пумпа ќе ве пуштат од забавна ноќ надвор со девојките да се возвраќаат и да се релаксираат на крајот на ноќта без никакви проблеми. Висина на пета : 3-инчен. Тип на пета : Блок потпетица. Висина на платформата : рамен инч. Ширина на чевли : Среден. Тип на затворање : Лизгање. Тип на каиш : Мулти -стрип. Стил на пети : Отворено. Поставена : Faux кожа. Горниот материјал : Веганска кожа. Материјал од надворешната страна : изработен од човекот. Подножје : Подготвено. Сите мерења се приближни и беа земени со употреба на големина 6. Ве молиме, забележете дека мерењата може да се разликуваат малку по големина.

Карактеристики

Производи во категоријата

Женски Влечки, Летни Модни Слајдови Слајд Со Потпетици Удобност На Плажа Папучи, Нови Пристигнувања Трендовски Сандали За Жени

DEN 2.33

Лесни, нелизгачки, одлични стапала за апсорпција на удари.6 Должина : 22.Прошетка на дивата страна во удоб�

Четка За чистење За Вежба Тепих Бања Четка За Туширање Шампон За Тепих Со Додатоци За Тапацир Неткаени Ракавици За Чистење За

DEN 191.84

Неткаен За Еднократна Употреба Чистење Ракавици Перат Чистење Ракавици Микрофибер Чистење Крпа За Рол�

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.