• Ново
Црква Св. Две лизгачки врата со полици странична табла - бела

Црква Св. Две лизгачки врата со полици странична табла - бела

Оценка на клиентот:
DEN 7359.84

Износ
Залиха

Црквата Св. Бела странична табла ви овозможува лесно да ги чувате вашите најважни работи од салфетки за крпа до парична казна Кина во овој кабинет за дрво со две врати за лизгачки стаклени штала. Вратите лесно се движат на двете страни на тркалата за да овозможат лесен пристап до вашите предмети. Класичното бело е едноставно потценување на модерната чистота и класата за да одговара на кој било декор, додека страничната табла обезбедува многу потребно складирање за вашата трпезарија. Дрво кабинет со две врати за лизгачки стаклени врати. Се одликува со две врати за лизгачки стаклени врати. Направено од дрво.

Карактеристики

Производи во категоријата

Женски Панталони Со женски Панталони Женски Панталони За Грб Обични Еластични Панталони Со Врвки Памучни Панталони Панталони

DEN 3.00

Ние ги цениме нашите клиенти и секогаш се трудиме да ви обезбедиме вид на услуга и обезбедување на здрав

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.