• Ново
Многу loveубов од страна на девојчиња без зборови, предниот дел на врвот и здолништето на одблесокот, совпаѓање на облеката со 2 парчиња, поставени со скринги, големин

Многу loveубов од страна на девојчиња без зборови, предниот дел на врвот и здолништето на одблесокот, совпаѓање на облеката

Оценка на клиентот:
DEN 2.00

Износ
Залиха

Овој симпатичен сет се состои од три парчиња врвот, здолниште и соодветна вратоврска за коса. Врвот има кратки ракави на треперење и копчиња надолу од предната страна. Здолништето има еластична половината и шорцевите. 3 парчиња. Сет на здолништа. Scrunchie. Предниот врв на копчето. Флетер ракав. Здолниште од пламен. Должина на коленото. Цветни.

Карактеристики

Производи во категоријата

Природна форма на јајце удобно одвојување миленичиња одгледувачница кутре куче мачка дома кревет зелен доглеми овластен

DEN 471.84

Совршена милениче кучиња мачка куќичка од јајце јајце перница од внатрешноста, мека и топла плоча за ко�

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.