• Ново
Запаперот со соларни напојувања со соларна енергија со карактеристика за промена на бојата

Запаперот со соларни напојувања со соларна енергија со карактеристика за промена на бојата

Оценка на клиентот:
DEN 319.84

Износ
Залиха

Уживајте во вашето време на внатрешен двор или авантура за кампување без да се грижите за несаканите штетници. Овој соларен напојуван фенер додава стил со 2-во-1 LED фенер и бубачки Zapper од Вестингхаус. Овој бубачки Zapper има опција за промена на бојата, редовна опција за бела светлина или режим на UV Bug Zapper. Овој преносен Zapper се меша во убаво со повеќето теми за декор- и со едноставен флип на прекинувач, можете да го користите како UV Bug Zapper или LED фенер. Светилката се напојува со еколошки соларен панел или вклучен USB полнач. Ослободете се од муви, болви и комарци без непријатни гасови или хемикалии. Оваа разноврсна ламба може да се користи за да се постави на земја или табела или да се обеси за лесна преносливост. Соларна бубачка Запер. Опција за двојно полнење (USB/соларен панел). Преносен фенер. Опција за промена на бојата. Редовен режим на бело светло. УВ светлина. Идеално за болви и куќи.

Карактеристики

Производи во категоријата

Службени индустрии Снежни за печати Графичка уметност бела врамена уметничка печатена wallидна уметност, дизајн од Карла Дели

DEN 2.33

Нашата врамена giclee wallидна уметност додава допир на час на кој било простор во вашиот дом или канцелариј�

1.72 кт Круг Намалување Зелена Природна Перидот 18к Жолто Злато Гравирање Изјава Годишнина Ангажман Свадба Три-Камен Прстен

DEN 8927.68

Дизајнерката Клара Пучи накит изработен во Соединетите држави направен да трае цел живот, совршен за се

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.