• Ново
Трговска марка ликовна уметност „Сенки“ платно уметност од непознат уметник

Трговска марка ликовна уметност „Сенки“ платно уметност од непознат уметник

Оценка на клиентот:
DEN 14400.00

Износ
Залиха

Уметник : Непознат Artistusubject : People Style : Modern & Modern and Contectione Product Тип : Галерија обвиткано платно Арттис Подготвено за виси, уметничко дело завиткано од галерија има силуета на жена која лежи во темна позадина. ГИКЕЛО (ЈЕЕ-КЛЕЈ) е напреден процес на производство на печатење за Создавање високо квалитетни репродукции на ликовна уметност. Остварливата извонредност што ја дозволува печатењето на Giclee ја прави репродукцијата практично разликува од оригиналното парче. Резултатот е широко прифаќање на Giclee од галерии, музеи и приватни колекционери. Завитката со галерија е метод за истегнување на платното на уметникот, така што платното се обвиткува околу страните и е обезбедена скриена, дрвена рамка. Овој метод на истегнување и подготовка на платно овозможува беспрекорна презентација на готовото сликарство. Непознат уметник „Сенки“ платно уметност.

Карактеристики

Производи во категоријата

Гатргип Женски Кардигани Плус Големина, Модни Жени Топол Фау Капут Кардиган Зимски Цврст Долг Ракав Надворешна Облека

DEN 396.32

Гатргип Женски Кардигани Плус Големина, Модни Жени Топло Вештачко Палто Кардиган Зимска Цврста Долга Р�

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.