• Ново
3xxl сив автомобил покритие водоотпорен отпорен на топлина 3xxl

3xxl сив автомобил покритие водоотпорен отпорен на топлина 3xxl

Оценка на клиентот:
DEN 1.67

Износ
Залиха

3xxl сив автомобил покритие водоотпорен отпорен на топлина 530 x 185 x 160cmcar Покрив Определување : 100% водоотпорен и целата заштита на времето -Исклучено за употреба во сите временски средини каде и да сте се наоѓаат.100% УВ и заштита на топлина -УВ -заштитен слој без хемикали УВ зраците од оштетување на вашите возила надворешни и ентериер, додека ја минимизираат температурата на внатрешноста на возилото.100% дише -капакот е 100% дише и овозможува загревање, влага и кондензација за да избегаат.100% снежни изолации -шевовите се 100% запечатени затворени затворени затворени За да се заштити од снег и киселина дожд.100% заштита од основна прашина -Единствениот среден слој делува како бариера за филтрација против основната секој ден прашина.100% заштита од природна опасност -Заштита од какви било елементи на типови, како што се измет на птици, дрво SAP , токсичен, индустриски и сл. Доселете со бесплатна торба за складирање, убедливо да се носи.DESIGN : SILVER TONE : Прекрасното покритие на автомобилот го прави вашиот автомобил како во возило за шоу. И вратете го капакот на место без да го гребете автомобилот. Вметнување на џебови од страничен преглед, вметнување го прави покритието потрајно. Предната задна врата од ветерот, подобрување на ефектот на ветровито, изгледа поцврсто и поубаво. : Надвор : мек алуминиум, централен слој : ЈП, внатре : Мекото руно, каде и да се користи : Надворешно (улично паркирање, исто така) затворен. дарежливиот пресек дури и ги чува вашите тркала покрити и чисти.ЕЛАСТИЧКИ ДИЗАЈНСКИ ДИЗАЈН Осигурете се дека капакот го вклопува вашиот автомобил цврсто и совршено. Забелешка : Ве молиме, проверете дали предметот одговара на вашето возило пред да поставите нарачки. Пакувања Вклучи : 1 x Car Cover1 x Бесплатна торба за складирање 3 XXL Сив автомобил со капаци на водоотпорна топлина отпорна на топлина 530 x 185 x 160cm 3xxl капакот на автомобилот е совршен за внатрешна и надворешна употреба . Спречете го вашето возило од штетни УВ зраци, нечистотија, прашина . 100% водоотпорна и целата заштита на временските услови . џебови од страничен преглед Вметнува го прави покритието потрајно. Дизајн на еластични хемс Осигурете се дека капакот цврсто и совршено одговара на вашиот автомобил.

Карактеристики

Производи во категоријата

Микилон Женски Фустан Летни Зделки Жени Гроздобер Роза Вез Темперамент V-Вратот Секси Нето Предиво Со Долги Ракави Фустан Женски

DEN 1.00

Жените Гроздобер Роза Вез Темперамент VВратот Секси Долги Ракави Нето Предиво Фустан} информации За Про

апсуј Спортски Градници За Жени Беспрекорни Спортови Везена Сјајна Долна Облека Што Дише Без Бандажи Безжичен Градник За Теретана

DEN 447.84

апсуј Спортски Градници За Жени Беспрекорни Спортови Везена Сјајна Долна Облека Што Дише Без Бандажи Б�

Гаквов Породилни Кошули За Бремени Жени Цвеќиња Без Ракави Печатење Доење Доење Врвови Бремени Елек Пуловер Блуза Маици

DEN 591.84

Сокриеногенијален сокриен дизајн за отворање на хранење, дизајниран.ткаенината е супер мека и еластичн

Гринсен Кревет За Патување На Надувување, Воздушен Кревет За Автомобил,Воздушен Душек За Автомобил Задебелен Патнички Кревет

DEN 3.00

Функција : 1 Теренец воздушен душек за кампување перница за кревет, задебелен воздушен кревет за автомоб

Туника Резервоарот Блузи Лабава Вклопуваат Еднобојни Плисирани Плус Големина Блузи За Жени Секси Квадратни Вратот Течни Женски

DEN 287.84

Големина : С САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 90см / 35.43" Должина : 70см / 27.56"Големина : М САД : 6 ВЕЛИКА БР

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.