• Ново
Сребрена позлатена печат со мала тежина, приврзок ѓердан

Сребрена позлатена печат со мала тежина, приврзок ѓердан

Оценка на клиентот:
DEN 1.00

Износ
Залиха

Овој уникатен отсечен ѓердан од приврзок во форма на срце има деликатна исечена шема која потсетува на вените на листот. Ситната сребрена позлата е лесна, без никел и безбедна алергија. Должината од 17,5 "со 3 " Extender значи дека овој ѓердан ќе падне веднаш под јаглеродот. Овој ѓердан е сигурен дека ќе даде изјава со која било облека. Лист во облик на срце, исечен ѓердан од приврзок. Синџир : 17,5 " + 3" Extender без сребрен позлатен идеален за невестински, венчавки, мајка на невестата, матурска, пејачка, деверуши, забави, матурзи, домашни работи, формални работи, празник, специјални прилики, роденден, Денот на вineубените, мајката на мајката, мајката на мајката Подароци за ден или годишнина.

Карактеристики

Производи во категоријата

Бамбус подлога за душеци, преполнет дополнителен кадифен топер, технологија за ладно проток, 16 длабок џеб, близнак, зелена

DEN 3.00

Елегантна удобност, Рајон добиен од подлога за душеци од бамбус што ќе одговара на душеците длабоко до 16

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.